• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
ovládanie na volante pre akékoľvek rádio
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Juro
Monday 13 April 2009 - 12:44:55 Citovat
Host
Zdravím Vás všetkých. Prednedávnom som si kúpil 1 din navigáciu s výsuvným 7" disp. a riešil som klasický Vectra problém, ako to pripojiť na ovládanie na volante. Navigácia má vstup pre ovládanie( sú tam 3 káble) no nepodarilo sa mi to rozbehať. Mal som hlavu v smútku pretože to ovládanie na volante je super. Nakoniec sa mi to podarilo formou Uni adaptéra ktorý sa dá použiť na akékoľvek rádio ktoré má IR diaľkové a to už má dnes skoro každé. Je to krabička ktorá sa naučí rozoznávať povely z volantu a prevedie ich na IR impulzy, tzn ako keby som rádio ovládal normálne cez IR diaľkové, ktoré bolo k navigácii. Na tlačítka na volante sa dá zadefinovať ktorékoľvek tlačítko z diaľkového. Ja som si dal (+,-)- hlasitosť, (šipka hore a dole)-stanica alebo track hore a dole, (o) source(nav, radio, usb,sd,tv,dvd,cam,atd) šipka ktorou sa spúšťalo vyhladávanie vysúva disp. Adaptér je pripojený ku svorkovnici na pin SWC. Jediná nevýhoda je že som musel vyviesť do blízkosti navigácie malinkú
IR diodu tak aby mala priamy výhľad na senzor rádia. Ale to nebol problém pretože tá diodka je veľká asi ako špendlíková hlavička a umiestnil som ju do rámiku radiacej páky takže ju tam skoro vôbec nieje vidno. Na tejto adrese som to našiel. je tam aj také inštruktážne video.http://www.pac-audio.com
Ak by mal niekto záujem pošlem foto alebo aj návod.

Anonymní
Wednesday 29 April 2009 - 16:45:57 Citovat
Host
jasne, ze pridaj navod. a keby sa ti chcelo, mozes pridat aj na nasu slovensku stranku opelclub.sk, je tam rovno sekcia na to
qpc
Wednesday 29 April 2009 - 18:08:21 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
foto i návod bych si prohlédnul,pošle to autor?

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1675 sec,0.1309 z toho dotazů.