• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Tlaková myčka
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
rtt
Friday 18 March 2005 - 09:59:24
Host
Uvaľuji o koupi tlakové myčky v cen.kategorii kolem 3tis. (Karcher,Wap,apod),dá se s tím umýt auto?Do myčky jezdím nerad,ručně mě to moc nebaví a ikdyľ Astra G Caravan je velice hezké auto,čistá vypadá přece jenom lépe.
Díky za názory
riwal
Friday 18 March 2005 - 10:04:57
Host
Dá, co by se nedalo, počkej na Liba, on Ti to vysvětlí - je profileątič
pr»ka
Friday 18 March 2005 - 10:13:06
Host
Uľ jsem se o to taky zajímal. Nekupuj hobby,třeba tu první profi, má vąe kovové, hobby z umělé hmoty a profi má i nádstavce a hobby ne..myslím tím Karcher
riwal
Friday 18 March 2005 - 10:30:33
Host
Ale to seą cenově jinde.
RTT
Friday 18 March 2005 - 10:40:28
Host
Mě nějak připadá zbytečné kupovat na mytí auta profi myčku,by» tu levnějąí.
Otázka je jak dlouho třeba vydrľí čerpadlo u těch hobby do 3 tis.?
pr»ka
Friday 18 March 2005 - 10:58:09
Host
U těch hobby je čerpadlo v umělé hmotě. HD 5/11 plus to je první profi ,teď uľ stojí zase balík , ale nedávno měli akci a stál 13 000 i z DPH. Nevím ten prodavač mi říkal , ľe ty hobby jsou o ničem ,vypadal věrohodně, ale samo na kaľdém..jeho věc
Mike
Friday 18 March 2005 - 20:28:14
Host
já tedy koupil tu nejlepvnějąí, neznačkovou, v Obi za 1790,- měla dvě trysky, nástavec na ąampon.
Meje normálně, oplachuju tím i Jekly od oleje, omezení ma na teplou vodu a jediný problém je, ľe nespíná tlakem, ale proste má vypínač, takľe kdyľ třeba obcházím auto, nebo přehazuju hadici, tak je asi lepąí ji vypnout. Jinak ji mám od 12/03 a zatím ľádný problém. A to sní, kdyľ je takhle hnusně, oplachuju auto od soli denně. Inu vytápěná garáľ...
Lib
Friday 18 March 2005 - 20:48:02
Host
no hlavne je nutny mit nakej odtok vody a pocitat s tim, ze to sezere vodu i zbytku mesta a v panelacich budou na suchu Jestli mas rodinnej domek tak proc ne, jinak treba v OL v agipu maj ruco oplach, super tlak a za 20 kacek to umyjes az na plech
Lib
Friday 18 March 2005 - 21:07:05
Host
jinak tady muzete videt, jaky to ma pak efekt kdyz je to cerstve navoskovany a prsi Odkaz (ta nejhezci, ehm tedy ta zelena vectra)
riwal
Friday 18 March 2005 - 21:20:50
Host
No dy» jsem to říkal
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2727 sec,0.2431 z toho dotazů.