• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
koupit nebo ne?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
dada
Tuesday 10 March 2009 - 00:28:25 Citovat
Host
mam astru g2002, Z16XE najeto 150tis a začíná se sypat. Tlumiče, výfuk, kat, a tak. Jede super, spotřeba 7l ale žere olej jak dvoutakt 1l/2500km. Koukam po necem lepsima nasel jsem toto. Co myslite? je to dobry krok? z fotek vidim jen trochu tukly levy zadni blatnik jinak se zda ok ale nemam s H zkušenosti a s 1.9 naftou 150k už vubec zadne. Jezdil jsem s ochcávkou TDI asi 110k a nebylo to nic extra nicmene treba fordi nebo peugeoti nafta docela jde. Co Oplí?
Odkaz
mam rad kdyz auto jede a tohle by mohlo i kdyz bude asi tezky na predek, ta moje potvora ma po servisu pred dvema lety tak 115koní
díky za názory
Martas
Tuesday 10 March 2009 - 06:16:00 Citovat
Host
Pokud sedi kilometry, tak ANO, ale jinak od jetyho dyzla co ma kolem 100 000 km co nejdal ...
radek28
Tuesday 10 March 2009 - 09:51:48 Citovat
Host
to je motor od fiatu a je to uplně jiný než co byly dti/dth.nebál bych se toho...samozřejmě po nějaké prohlídce a zdravém rozumu...
qpc
Tuesday 10 March 2009 - 12:15:32 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
miulý týden jsem seděl v identické,jede to s Astrou velmi dobře.jak píší kolegové,je to o skutečném stavu a předchozim majiteli.

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


ridgeback
Tuesday 10 March 2009 - 19:12:37 Citovat
Host
to dada: chcem len upozornit ze tento motor ma rozvodovy remen, co mi pripada trochu cudne riesenie. Inac poznam cloveka ktory ma Fiat Croma r.v. 2005 s tymto motorom, myslim ze to je ten isty. Teraz nedavno mu pri 120 000 km robili rozvody a udajne vyzerali dost zle. Opel ale udajne sklada tieto motory sam vo svojich motorarnach
JOB
Tuesday 10 March 2009 - 20:53:31 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Kluci říkám to nerad ,ale diesel umí Fiat opravdu dobře.Ono jestli se nepletu tak TDI od WV je původem taky Fiat.


Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

qpc
Tuesday 10 March 2009 - 21:50:06 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
JOB napsal ...

Kluci říkám to nerad ,ale diesel umí Fiat opravdu dobře.Ono jestli se nepletu tak TDI od WV je původem taky Fiat.



Jak kterej,jinak to je Audi,ne,náskok díky technice ,určité turbodiesely ale Italové uměji,byli první,kdo dokázal 1.9 dotlačit na 200hp..Nicméně tenhle Oplák celkem dobře slouží v Astrách,Vectrách i Zafirách


Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


lubaan
Wednesday 11 March 2009 - 00:12:06 Citovat
Host
Tenhle motor mam ve VeCe.Na motor jako takovej nemůžu říct půl špatnýho slova.Ale pár neduhů má-ovládání vířících klapek v sání-nespolehlivej mechanismus,už jsem to opravoval
-dvouhmotovej setrvačník-už se začíná ozejvat
-common-rail-zatim šlape
-filtr pevných částic-zatim taky funguje(Astra ho možná nemá)
Jinak je to skvělej motor,parádně táhne od nějakých 1800ot/min a síly nadbytek kdykoliv je to potřeba.Hlučnost v pohodě,spotřeba tak 6,4 a to nejezdim zrovna opatrně,což považuju u 1650kg těžkýho auta za dost dobrý.S lehčí Astrou to musí úplně letět.
Rozvodů bych se nebál,dělal jsem je ve 155000km a rozhodně nevypadaly špatně,jen kladky už trochu šustily.A ani nebyly moc drahý.
Ale abych jenom nechválil-jestli čekáš,že to bude spolehlivější než Astra G,tak to asi nebude.U těhle nových aut je to samý čidýlko,motůrek na každou blbost a čas od času něco odejde.
Ta Astra je celkem nová a jestli sedí km,tak bych se toho nebál.
dada
Wednesday 11 March 2009 - 23:16:59 Citovat
Host
díky za rady, zkusím ještě zda by měl prostor nejlepší servisák na Opely a nekoukl mi na tu mojí potvoru, třeba řekne že za 30tis budu mít zase na 2 roky klid....ten zvuk mezi 5-6,5 tis otáčkami mi nějak chyběl.....
asi jsem trhlej ale nějak s tím autem není sranda, nebaví mě......prubnu poladit své staré G.....
Astra G a Gambrinus.....G bod který nemusíte hledat

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2833 sec,0.2377 z toho dotazů.