• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
CORSA 1.7D r.v.96 - kouri sedy dym ale ne vzdycky
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
MONIKA
Sunday 22 February 2009 - 18:12:24 Citovat
Host
Mam Corsu 1.7D a po nastartovani a take pri jizde hodne kouri (jako Trabant) ale neni to pri kazde jizde.Nekdy je vyluka dvou dnu a pak zase kouri.Navic mi ubyva chladici kapalina a hadice od chladice jsou nafouknute a tvrde.Nedaji se zmacknout.Myslite, ze je "v haji" tesneni pod hlavou?Co mam delat?Da se s tim jezdit nebo to co nejdrive odstranit?Co takova oprava (ne u Opla) muze stat?Nejlevnejsi tesneni pod hlavu jsem nasla u AUTO KELLY za 860kc.
Diky za rady.Monika
Martas
Sunday 22 February 2009 - 18:45:48 Citovat
Host
To jsou typicke priznaky netesnosti motor - hlava. Muze to byt jak tesneni tak bohuzel i praskla hlava. Cena tesneni neni to nejhorsi, vice bude stat prace (pro vymenu musi hlava dolu).

Rozhodne s tim nejezdi !!!
MONIKA
Sunday 22 February 2009 - 20:30:07 Citovat
Host
Tak jsem se ptala v servisu v Brne-Kohoutovicich (pan BUSINA) a rikal, ze vzdy kdyz dava hlavu dolu ji necha prebrousit a kontrolovat v Bosonohach u pana Pavlicka.Cena u neho tam byva od 800kc do 3000kc. Pak tesneni pod hlavu, tesneni vika ventilu, vyfukove tesneni a vlastni prace a naklady.Takze mi doporucil si nachystat (pocitat) aspon 8000kc.Je to penez jak za jalovici.Ale asi nic jineho mi nezbyde.MONIKA
legionar
Sunday 22 February 2009 - 21:33:16 Citovat
Legionar kouká

Uživatel #1
Registrován: Tuesday 23 September 2003 - 21:39:25
Příspěvků: 1263
Mates má dobrý servis v brně , ja ho sem pošlu aby dal kontakt



Opel Vectra GTS 2.8 Turbo
mates
Sunday 22 February 2009 - 21:45:39 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Zkus zavolat mýmu známýmu, má autoservis pod Lískovcem (vedle odstavné plochy pro odtažená vozidla).
Tel: 736695594 - Robert Macháček
Co se týče ceny za kontrolu, přebroušení a otlakování hlavy u Pavlíčka, tak ta cena je v normě. Co se týče zbytku, nevím...ale nic není za darmo, žeano.

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
MONIKA
Monday 23 February 2009 - 20:58:14 Citovat
Host
Diky Matesi, zavolam tam a poradim se a kdyz tak to necham take tam opravit.Jses moc hodny.MONIKA
MONIKA
Tuesday 03 March 2009 - 21:55:04 Citovat
Host
Tak jsem tam dala Corsu na opravu.Odpoledne mi pan volal,ze je praskla hlava motoru tak nesikovne,ze se neda ani zavarit nebo ze by to stejne prasklo.Tak swe nabidl sehnat hlavu z nejakeho jineho vraku.Tak ted zatim cekam.Verim, ze to zvladne brzy.Monika

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1393 sec,0.1070 z toho dotazů.