• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pneu na 17" disk
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
JOB
Friday 13 February 2009 - 20:30:37 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
qpc napsal ...

JOB napsal ...

Asi je zbytečný psát že to nejsou kola na naše silnice



Nevim jak ty,já s nima a VectrouB jezdim po CZ celkem v pohodě,a ani Steve s těma 18" neni neprujezdnej po okreskách...

Já neříkám že neprojedeš ,ale za pár let budeš rád že ti kosti držej pohromadě.Je to stejný jako by jsi jezdil autem bez pérování nebo motokárou. Ale je to každýho věc ,já mám radši pohodlí.


Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Richec
Saturday 14 February 2009 - 12:54:53 Citovat
VeBe CARAVAN 1.8 16V X18XE Sport r.v.98
Uživatel #1426
Registrován: Wednesday 13 February 2008 - 12:32:04
Příspěvků: 453
Čágo! Vím, že se ptáš na 17" gumy, ale já mám na VB tyto 16"
Odkaz Na suchu drží velmi dobře a na mokru se do prudších zatáček ve vyšší rychlosti lehce kloužou. Ale to asi každá pneu. Jsem s nima spokojený. Ikdyž nemohu porovnat třeba se zn. Continental, protože jsem na nich ještě nejezdil. Po cca 15tis km ještě víc, než polovina vzorku. Ještě musím dodat, že gumy jsou od původního majitele auta (dovoz Německo)

VeB Caravan 1,8 16V X18XE 85KW Spotr r.v.12/98
in-line ROLLERBLADE na blbnutí s dcerou
Merida Crossway TSF100 do přírody
Petr
Saturday 14 February 2009 - 13:08:15 Citovat
Host
Legislativu moc neřešim, takže 17" disk byla jasná volba. Vím že je to nízkoprofil a s tím spojený komfort jízdy, ale už mám zkušenosti z bývalé Corsy A na který jsem měl disk 7x13 a pneu 175/50 a auto bylo 10cm nad zemí, tak i tu jízdu po CZ silnicích mám vychytanou .
Disk nebude žádné bláto od Allesia apod., ale budou to Dezenty, takže solidní pevná kola.
Teď mám od kamaráda nabídku na dva kousky zánovních pneu Pirelli Pzero nero, tak dost o nich přemejšlím, dle zkušeností z webu to není špatná pneu.
Rozměr tedy bude 215/45/17.
qpc
Saturday 14 February 2009 - 17:18:41 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Richec napsal ...

Čágo! Vím, že se ptáš na 17" gumy, ale já mám na VB tyto 16"
Odkaz Na suchu drží velmi dobře a na mokru se do prudších zatáček ve vyšší rychlosti lehce kloužou. Ale to asi každá pneu. Jsem s nima spokojený. Ikdyž nemohu porovnat třeba se zn. Continental, protože jsem na nich ještě nejezdil. Po cca 15tis km ještě víc, než polovina vzorku. Ještě musím dodat, že gumy jsou od původního majitele auta (dovoz Německo)


ježíšmarjá,nějak drahej pneushop.. __; ,ale ty korejské pneumatiky vypadají zajímavě.Nicméně u Dunlopů SP9000 jsem žádné uklouzávání zatim nepostřehnul..


Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


chip27
Saturday 14 February 2009 - 17:28:16 Citovat
Uživatel #1014
Registrován: Thursday 22 February 2007 - 19:45:22
Příspěvků: 59
Jezdím na 215,40,17 a na komfort je to opravdu tvrdý,a navíc při plnem obsazení auta se může stát,že budeš škrtat o lemy blatníků. Ale proti gustu .....

Mira
Opel vectra B
Opel zafira c
Mercedes V 250
Richec
Saturday 14 February 2009 - 18:40:38 Citovat
VeBe CARAVAN 1.8 16V X18XE Sport r.v.98
Uživatel #1426
Registrován: Wednesday 13 February 2008 - 12:32:04
Příspěvků: 453
qpc napsal ...

Richec napsal ...

Čágo! Vím, že se ptáš na 17" gumy, ale já mám na VB tyto 16"
Odkaz Na suchu drží velmi dobře a na mokru se do prudších zatáček ve vyšší rychlosti lehce kloužou. Ale to asi každá pneu. Jsem s nima spokojený. Ikdyž nemohu porovnat třeba se zn. Continental, protože jsem na nich ještě nejezdil. Po cca 15tis km ještě víc, než polovina vzorku. Ještě musím dodat, že gumy jsou od původního majitele auta (dovoz Německo)


ježíšmarjá,nějak drahej pneushop.. __; ,ale ty korejské pneumatiky vypadají zajímavě.Nicméně u Dunlopů SP9000 jsem žádné uklouzávání zatim nepostřehnul..



Ty aby sis nevrtnul !!(a) Jak jsem psal, já je nekupoval. A co se týká těch www stránek, tak to byly první, který mě nabídl vyhledávač a cenu jsem nestudoval

VeB Caravan 1,8 16V X18XE 85KW Spotr r.v.12/98
in-line ROLLERBLADE na blbnutí s dcerou
Merida Crossway TSF100 do přírody
Anonymní
Friday 17 April 2009 - 18:37:58 Citovat
Host
Zdravím chlapi,tak si to tu čtu a až cse divim,jak někdo může rozjebat hliniky,když je řidič ale ŘIDIČ!!Vím, že mám al kola tak kromě dir v ceste nechápu jak někdo může rozbít kola a ještě při vjezdu do domu kde jezdí min. 2x denně!!!!To je už na pováženou jak si ten člověk váží věci a nebo jaké má kola.Já jsem dal na Vectru B 17 kola asi za 50tis. a musím říct ,že je pravda že to trochu přitvrdilo ale komfort se zachoval,nevím kde s al koly jezdíte ale po cestach se vám slušným zacházením nemůže nic vážného stát.Jinak koukám že tady hooodně řešite legislativu,dneska se to už neřeší a ti co jo tak jsou nejspíš ze starší školy(nic proti)....říká se: kola dělj auto tak se nebojte s Vectry udělat pěknou káru!!!
Martas
Friday 17 April 2009 - 18:44:51 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

Jinak koukám že tady hooodně řešite legislativu,dneska se to už neřeší a ti co jo tak jsou nejspíš ze starší školy(nic proti)....říká se: kola dělj auto tak se nebojte s Vectry udělat pěknou káru!!!


Nedejboze aby se nekomu z nas tohle prihodilo, ale tenhle nazor rychle zmenis, az budes ucastnikem nehopdy, kterou jsi nezpusobil ale budes mit skodu ktera by se mela hradit z povinyho toho druhyho a on si vsimne a nezistne upozorni pojistovnu jaky ze mas na aute kola ...

A verte, ze se to deje casto !!!
Cesťák
Friday 17 April 2009 - 20:00:39 Citovat
Uživatel #1134
Registrován: Thursday 24 May 2007 - 20:04:31
Příspěvků: 362
[quote]
Zdravím chlapi,tak si to tu čtu a až se divim,...

Na značce asi záleží.
Mám kamaráda s R16 na Meganovi. Neznám klidnějšího pilota a už kupoval dva disky. Vždy tvrdil, že neví jak k tomu přišel.
Já s R15 na VB zkusil projet zdí a o betonový rantl jsem ohnul obě přední ramena. Upozorňuji, že to bylo v plným rejdu. S kolama už jsem se loučil, ale na vyvažováku mi řekli, že není co vyvažovat. Jezdím na nich dosud.

Jedu za tebou chvíli a už mě dlouho ...

Vectra B Sedan Elegance Y26SE

Vectra C Karavan Cosmo Z30DT

Csala
Friday 17 April 2009 - 20:10:08 Citovat
Host
Ja rad porovnavam pneu na Odkaz
IMHO tie tu spominane Kumho KU31 - nic moc

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1524 sec,0.1168 z toho dotazů.