• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
nefunguje posilovac rizeni
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
qpc
Sunday 25 January 2009 - 22:00:06 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
ATB,odkud jsi? pokud to funguje za studena,mělo by to jít opravit..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Lhex
Sunday 25 January 2009 - 22:04:20 Citovat
Host
Legend napsal ...

a než jsem ji stihl vrátit majiteli, tak mi po 10km přestala fungovat spojka, to se pak taky blbě vyslětluje, Nedokázala se plně vypnout a ..

můžeš být v klidu... přesně tohle právě řeším s toyotou a autorizákem !buch - po prohlídce se mi vrátila se zavzdušněnou spojkou - resp. vyměněná byla jen kapalina pro brzdy a vzadu v tý nádržce (za přepážkou) zůstala stará kapalina... a nešlo hladce řadit!!! .. a ten učedník mě tam při reklamaci 5 minut přesvědčoval, že to je naprosto normální řazení !buch .... ještě že jsem i díky tady OCR tak šikovnej..
Legend
Monday 26 January 2009 - 08:16:11 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
ATB napsal ...

Potreboval bych poradit. Vyskytl se u me problém, a to ten, že mi posilovac funguje pouze u studeného motoru. Po zahrátí jde již znatelne ztuha. Zajímala by me celková približná cena i s prací za výmenu cerpadla pokud má již nekdo zkušenosti. Díky VB 1.8, 85 KW, 1998

Výměna čerpadla je celkem jednoduchá, to by se mělo v servisu vejít tak do 500 za práci. Nový olej moc nestojí, asi 150 za litr a to se ani celý nevyužije a pak záleží jestli chceš nové, nebo použité čerpadlo, nové bude stát fakt docela hodně (nedivil bych se kdyby stálo třeba 5 tis), na vrakovišti vím, že stojí 1000.


Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
Butvo
Monday 26 January 2009 - 14:41:34 Citovat
Host
Zacinam verit na zazraky !!!!!

V patek po praci sem byl nasrany a v koncich... Zacel sem motor vytacet do otacek pak sem zastavil zatahl rucni brzdu, vyradil rychlost do neutralu, plyn pridaval na 4000otacek a tocil volantem doprava, doleva: pak sem zjistl ze posilovac zacal ucinovat... asi tak 10 minut toceni volantem pridavani plynu a huraaaa posilovac se rozjel kapalina v nadrzce se viri jak des... nejdrive ucinkoval pri 4000otackach postupne i bez pridavani plynu... Cely vikend auto stalo dneska pridu do auta a pohoda posilovac funguje, lehce muzu tocit malickem....

A ted babo rad? cim to mohlo byt? zeby zavzdusneny? Jak to ze na to A.T.U neprislo... nechapu ale zacinam verit na zazraky otazka jak dlouho...
JardaB
Monday 26 January 2009 - 14:53:00 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
No klidne to zavzdusneny byt mohlo, ono to odvzdusneni nejde uplne snadno... Ale, ze by na to neprisli v servisu? Nebo je to mozna malo lukrativni oprava

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Butvo
Monday 26 January 2009 - 15:30:45 Citovat
Host
kazdopadne neco tam stym asi delali protoze to funguje o poznani lepe...
Anonymní
Monday 02 February 2009 - 16:09:45 Citovat
Host
qpc: jsem z východních, popr. Praha.

Cerpadlo bych koupil i z vrakáce jen mám obavy, abych si tam nenechal posléze dát opet nejaký poškozený. Kazdopadne pokud není oprava tak nakladna tak to risknu.
David Free
Tuesday 22 September 2009 - 00:38:25 Citovat
Host
ahoj ja som david zo slovenska cital som tvoj imejl a mozem ti povedat z istotou za v tom servise to nemalo ziadni vliv na riadenie.Moze bit na vine to cerpadlo alebo samotny posilovac riadenia daj si to pozriet v servise na zdvihaku z nejakim servisnim technikom a kebize to bolo to cerpadlo tak sa opitaj ci sa neda REPASOVAT alebo si ho zozen lacnejsie na internete podla opel stranky a virobneho cisla ktore mas na karoserii. Maj sa
freez
Tuesday 22 September 2009 - 13:01:10 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Butvo napsal ...

A ted babo rad? cim to mohlo byt? zeby zavzdusneny? Jak to ze na to A.T.U neprislo... nechapu ale zacinam verit na zazraky otazka jak dlouho...


Protože v A.T.U. jsou mírně řečeno hňupy, a jak tak koukám tak to bude asi v každém A.T.U. __; mám s nima taky pár zkušeností.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1307 sec,0.0995 z toho dotazů.