• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
nastaveni man. klimy
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
rumcajs
Tuesday 15 March 2005 - 22:56:08
Host
uplne vlevo je cudl s autickem a sipkou zatocenou uvnitr auticka - myslel jsem, ze kdyz to zmacknu, tak se bere vzduch pro klimu a topeni jen zevnitr - neni to tak, smrdi mi tam nakladaky zvenci
uprostred je cudl AC a hvezdickou
muzete mi nekdo pls popsat jak to vsechno funguje pri ruznych kombinacich? dk
pr»ka
Wednesday 16 March 2005 - 05:25:35
Host
V levo to tlačíko je vnitřní cirkulace uprostřed je klima a v pravo je vyhřívání skla a popřípadě zrcátek.Postup jak pouľívat klimu najdeą v manuálu VeBe 95-99 vypracovaným Libem, který si ztáneą z těchto stránek..Download..Zapnutí vnitřního okruhu nefunguje pokud máą knoflík otočený jen na přední okno , tudíľ ani nesvítí kontrolka , pokud knoflík otočíą jinde , funguje a svítí kontrolka.Pokud ti svítí kontrolka a přitom ti jde do auta smrad, je klapa pořád otevřená pro vanek.Nenapsal jsi , ale jaká auto máą tudíą nevím co tu klapu otevírá..např.U Astry G je to takový motorek, který by byl v pr*eli
Lib
Wednesday 16 March 2005 - 07:11:49
Host
jo tech klapek se tez desim, mam autom. klimu, secko je to na cudly a jde slyset naklapeni klapek ... zatim, az zacne byt ticho, bude to v peeeerdeli pane hraaabe. Jinak i u vnitrniho okruhu to jde slyset - a nejen ty klapky, ale zaroven zhlucni a zesili proud vzduchu, prestoze nastavena intenzita vetrone zustava stejna
rumcajs
Wednesday 16 March 2005 - 14:23:42
Host
manual tam uz jaxi neni pokud jej mas muzes mi je poslat? nebo nekam Email
asi mi tam fici vanek, pac ten smrad citim i kdyz sviti kontrolka vnitrni cirkulace (neni to tak intenzivni jako kdyz je vypnuta). model Zafira 2000, Elegance
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1255 sec,0.1017 z toho dotazů.