• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Brouček
Tuesday 15 March 2005 - 12:09:19
Host
Zdravím, jsem nově zaregistrován,co mám udělat, abych se také dostal na chat.Na chat jsem se přihlásil,napsal pár řádek a tím to skončilo.Nikde se to neobjevilo.Prosím poraďte.
Yper
Tuesday 15 March 2005 - 12:22:19
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Na Chat tady skoro nikdo nechodí. Ta rubrika tady je, ale jak říkám, nikdo ji nijak nenavątěvuje, protoľe pod hl. menu daląí Chat a tam vąichni píąou a to jsou hláąky, které si můľeą číst a do kterých můľeą psát, aniľ bys musel volit onen Chat v Hlavním menu, pod Inzercí a nad Wallpapers.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
riwal
Tuesday 15 March 2005 - 12:24:34
Host
Chat funguje normálně, akorát tam nikdo neni. S chat boxem jak píąe Yper to nesouvisí.
Brouček
Tuesday 15 March 2005 - 13:46:02
Host
Yper napsal ...
Na Chat tady skoro nikdo nechodí. Ta rubrika tady je, ale jak říkám, nikdo ji nijak nenavątěvuje, protoľe pod hl. menu daląí Chat a tam vąichni píąou a to jsou hláąky, které si můľeą číst a do kterých můľeą psát, aniľ bys musel volit onen Chat v Hlavním menu, pod Inzercí a nad Wallpapers.



Není moľné povolit prízpevek - existuje duplikat jména odesílatele (Prihlaąte se).-toto se mne ukázalo,kdyľ jsem napsal do toho spodního chatu.To znamená ľe je jiľ někdo registrován se stejným jménem jako já.Moc se omlouvám, ľe otravuju , ale počítač není moje silná stránka

Lib
Tuesday 15 March 2005 - 13:56:00
Host
jj chat jede, si vzpominam na zacatky jak sme tam s riwim kecali, zejo starej brachu
Yper
Tuesday 15 March 2005 - 13:58:59
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Jseą-li jiľ zaregistrován (vidím číslo 318) a doprovází-li tvůj příspěvek v poradně tahle hláąka, tak jseą i přihláąen - to se tam generuje jen při podmínce přihláąení, tak můľeą do toho volného okna do Chatboxu psát normálně a bude tam automaticky i tvé jmého doplněno. Vąimni si, ľe je tam jen jedno okno a pod ním volby "Poslat" "Smazat" a nic víc nad tím - tzn. logovací jméno, heslo a rubrika "přihlásit".

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Brouček
Tuesday 15 March 2005 - 14:07:46
Host
tak jsem rovnou psal, ale je to bez jmena-jako anonym,o sloupek výąe jsem se teda chtěl přihlásit, ale tam mně to zatím nebere. Já se picnu _rendek
riwal
Tuesday 15 March 2005 - 14:44:19
Host
No to je vono, zaregistrovanej seą, ale jeątě Tě legi neaktivoval, protoľe asi jeątě neověřil, ľe si zaplatil. Potom kdyľ bez přihláąení píąeą do jména jméno, pod kterým seą zaregistrován, tak Tě to vysekává, protoľe v databázi členů je stejné jméno, ale ty nejsi přihláąen. Je to trochu jasný ? Tak tam zatim pią Brouček1, jako dělaj vąichni neľ je legi zaktivuje a můľou se regulérně přihlásit na stránky.
Fuj to byla dřina
Brouček
Tuesday 15 March 2005 - 15:09:23
Host
Díky moc za objasnění, přece jenom ty starąí (jako já) pomaleji chápem.
riwal
Tuesday 15 March 2005 - 18:48:41
Host
Starąí jo, to by mě zajímalo co seą za ročník, my s Yperem sme tady za kmety.
[ Upraveno Út bře 15 2005, 08:23 ]
Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2606 sec,0.2250 z toho dotazů.