• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Jak oživit palubní display?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jurashek
Saturday 11 October 2008 - 15:05:22 Citovat
Host
Ahojte, dnes jsem zapojil nové radio SONY CDX-GT929U, klasicky přes ISO co bylo u radia. Nacpal jsem to do konektoru co je v autě a hraje OK, i spínání pod klíček apod. Ale nejde display v autě, který ukazuje čas, teplotu atd. Pánové věřím, že se jedná o nějakou maličkost či nepozornost, ale mohli byste mi poradit, co a jak zapojit, aby mi šel? Jde mi jen o základní info, nechci na něm žádné info z radia a pod., které se stejně musí řešit přes redukci od Stualarm za 2500,- a pod. Jen aby jel v jel v jednom režimu. Díky moc.
Martas
Saturday 11 October 2008 - 15:10:53 Citovat
Host
Nerozumim tomu co vlastne chces ?

Pokud aby ti display ukazoval udaje z radia nevyhnes se zminovane redukci.
Pokud ti vadi, ze pri zapnuti radia ti zmizi udaj o datumu tak je potreba odpojit jeden drat z konektoru (nekde v poradne je popsano ktery) a nebo dojet do autorizaku kde ti prez diagnostiku vypnou komunikaci Radio - Display.
Jurashek
Saturday 11 October 2008 - 15:33:19 Citovat
Host
Display nejde vůbec. Jde mi o to, aby mi šel display jen v tom základním režimu, tzn. venkovní teplota, čas a datum. Mně ale nejde vůbec. Vím, že když se zapne neorigoš. radio, tak se na display nezobrazí nic, ale mně nejde vůbec. Nechci informace z radia na display ! Jde mi jen o to, aby to "něco" ukazovalo a nebylo to černé - nefunkční. Díky.
Legend
Saturday 11 October 2008 - 15:44:26 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
Display musí ukazovat základní informace i když je rádio zcela odpojené. Pouze pokud máš barevný display, tak bez rádia nebude ukazovat vůbec nic. Jaký máš typ displaye?

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
Martas
Saturday 11 October 2008 - 15:49:08 Citovat
Host
Zkus na chvili vytahnout konektor z radia jestli sis nahodou nekde neco nevyzkratoval ...
Jurashek
Saturday 11 October 2008 - 16:38:53 Citovat
Host
Takže. Display jde, samozřejmě jen se zapnutýma světlama, ale neukazuje teplotu, jsou tam pomlčky. Čas a datum se dají nastavit, ale jde to vidět strašně slabě. Jas display mám naplno, ale na display se musím podívat jen pod určitým úhlem (když dám hlavu k řadící páce, tak písmena vidím dobře) ale když se dívám od řidiče, tak skoro nic nevidím a nedej Bože, když zasvítí sluníčko. To jsem vypozoroval před chvilkou, dnes budu jezdit, tak uvidím co dál. Mně jde hlavně o teplotu venku, to mě štve dost, že to neukazuje. Typ displaye nevím, jedná se o VeBe r.v.96, základní hodnoty bez palubního PC. Pánové zatím díky, mějte se.
qpc
Saturday 11 October 2008 - 17:36:51 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
stmavení osvitu má být při zapnutých světlech,takže jestli nebude chyba u tohoto.Jinak mě kdysi takto při zapnutém neoriginalnim rádiu zmizel datuma čas,ale teplota vidět byla...Je vidět,že u toho OPLA z těchto let to někdo zapojoval,jak to jen šlo

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Legend
Saturday 11 October 2008 - 18:46:20 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
Nemáš třeba jenom prasklé žárovičky v osvětlení displaye? To by odpovídalo tomu, že je písmo čitelné jen pod určitým úhlem. Co se týká datumu, tak ten se dá zapojit tak aby svítil pořád. Udělá se to tak, že z hlavního konektoru vedoucího do displaye vypojíš červeno-šedý kabel (lepšé než štípat je vyndat ho z konektoru i s pinem a zaizolovat. To můžeš udělat v rámci kontroly žárovek v podsvícení, je to práce na chvíli.

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
Meneator
Monday 13 October 2008 - 10:26:22 Citovat
Host
Ja sem neco podobnyho videl jen jednou. A to kdyz nebyl dobre zastrcenej konektor. Carky misto teploty ukazujou na to ze neni zapojeny kontakt na cidlo teploty, nesvitici display na radio ukazuje na to ze neni zapojeny kontakt mezi antenim zesilovacem a displayem. Ostatni kontakty asi tak nejak spojeny sou, kdyz to jde pri svetlech. Zkontroloval bych jestli je spravne zastrcenej konektor primo na displayi.
Email
Friday 23 October 2009 - 08:38:59 Citovat
Host
Chlapi, nemal niekto problem aj s displayom poctu kilometrov? Mne niekedy blbne aj ten (vypadavaju niektore palicky). Uz som to takmer mal rozobrete ale je nutne dalt dole vsetky rucicky ukazovatelov (rychlosti, paliva) a to som sa bal, aby som ich nezlomil? Nema niekto skusenost ako na to? mam len viac tahat a v poho rucicky zlezu dole z osi?
Diky za info.
Patrik

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1818 sec,0.1071 z toho dotazů.