• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
alu kola
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
O.K.
Monday 21 March 2005 - 23:36:25
Host
freez napsal ...
čau opláci nechci otevírat nové téma chtěl jsem se zeptat mám na astře f alu OZ 14" a chtěl bych tam dát 16" ale nevim jestli se tam vejdou ? a jeątě jakej máte názor na jetý alu třeba z bazaru atd..protoľe nový 16" to je palba dík.

16.ky tam nacpes,ale zalezi na ET.
Ja sem treba zkousel 7,5x17,ET myslim ze bylo 42.gumy 205/45 (ten profil uz taky presne nevim,ale myslim ze byl 45)-je to astra f caravan, sice mam tvrdsi pruziny,ale jezdil sem s tim pres velky hupy a nechytlo to.
Jinak moje kola jsou 7x15,ET 25!,gumy 195/50 a na seriovych pruzinach v peti lidech pres vetsi hupy to skrtalo o blatniky-s tima kratsima pruzinama sem to jeste nezkousel,to az ted na jare.
K_P
Tuesday 22 March 2005 - 20:04:17
Host
Souhlas s O.K. na F se dají nacpat 205/45 nebo třeba 215/40 R16, ale myslím si ľe je potřeba brát také v úvahu přesný typ vozu a parametry disků s ohledem na brzdiče, lemy, ąkrtání o tlumiče atd. Jsou asi dvě moľnosti, buď se poradit s někým kdo uľ to sám zkusil případně to zkusit sám. Nebo při koupi nových disků si vyľádat certifikát na konkrétní disky od výrobce kde by měli být uvedeny podmínky nutné pro montáľ. Seriózní výrobce by měl mít tohle k dispozici.
Určitě nedoporučuji kupovat pouľité disky lidem, kteří se v tom nevyznají, neznají značení disků. Mnohokrát uľ jsem tohle řeąil, ľe si někdo koupil úplně jiné disky, třeba někde na burze kde mu prodávájící tvrdil ľe jsou to ty správné.
jirka
Wednesday 23 March 2005 - 00:54:24
Host
klubo napsal ...
jo označení C se pouľívá

Na vrakáči jo. Ale v Oplu na mě koukaj jako paka. Moc dobře vědí o co jde a dělaj blbý.
K_P
Wednesday 23 March 2005 - 08:41:41
Host
2 Jirka

Je to věc názoru jesli po kaľdým faceliftu ( změně masky a interiéru) hned mluvit o daląím typu. Je ale fakt ľe aspoň teda v materiálech na náhradní díly pro náhradní potřebu není uváděn typ C.
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2870 sec,0.2593 z toho dotazů.