• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor :: Re: sviti servis
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
vasek
Odeslal: Sunday 03 August 2008 - 09:44:21
Zdravim vsecky.Mam prozbu uz me zase ten drak zlobi.po nastartovani se za nekolik malo vterin rozsviti¨kontrolka servis auto nejde do otacek ale turbo piska kontrolka zhasne az cca na 2600 otackach a torbo zabere na plny vykon pak se to po zpomaleni a snizeno otacek opakuje diky za rady vasek
Poslední odpovědi
Vaclav I
Odeslal: Wednesday 20 August 2008 - 16:33:48

jsem take z MB a take Zafira, kde jsi s tim byl a kolik si platil za diagnostiku? Ja vim jen o nejakem Karaskovi z Hradiste, ale ten chtel faakt hodne a jeste byl dost arogantni
vasek
Odeslal: Monday 04 August 2008 - 15:43:18

tak jsem se vratil z diagnostiky a jsem z toho nejak pitomej.4zavady brzdovy spinac, zhavici svicky,signal svorky 15,recilkurace vyfukopvych plynu odchylka regulace. jeste skousel turbo a povidal ze ma tlak jen 1100 a mel by myt 1600 tak nevim dik za rady
vasek
Odeslal: Sunday 03 August 2008 - 12:39:21

dikes za info jsem z bolky skusim nekde zitra nekoho najit
qpc
Odeslal: Sunday 03 August 2008 - 12:07:06

u tohohle motoru to může být dost věcí.Opravdu by napřed bylo nejlepší si nechat udělat diagnostiku a podle toho bychom se odpíchli dále.M.žeš mít problém s teplotou nasávaného vzduchu,podtlakem,nebo jen nějakém čidlu.Opravdu to chce napřed napíchnout.
vasek
Odeslal: Sunday 03 August 2008 - 10:25:53

Posilam omluvu psal jsem to nejak na rychlo mam 2.016v typ motoru DTH najeto cca110000 km udajne
Martas
Odeslal: Sunday 03 August 2008 - 09:47:39

No tak nejlepsi budes mit dojet nekam na diagnostiku aby ti rekli jakou zavadu tvoje ridici jednotka diagnostikuje ... A na to aby ti tu nekdo poradil je potreba alespon uvest typ motoru, to ze nekdo jako treba ja vydedukuje ze mas asi disesel opravdu nestaci.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0585 sec,0.0157 z toho dotazů.