• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega tip na autodoplňky :: Re: Angel Eyes OMEGA B
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Bomega
Odeslal: Saturday 02 August 2008 - 13:55:57
konecne jsem se dockal a mam cerne andelske oci na svem auti,mohu jen doporucit,konecne svetla co sviti a navic vypadaji skvele.je to znacka Sonar a s nakyma svetlama od Depa se to neda srovnat,opravdu sviti _; dam si do nich ale stejne xenony at to vypada.jsem naprosto spokojen a i cena je dobra-5100kc,nekde sem je dokonce videl i za 4900kc.
Poslední odpovědi
ciba
Odeslal: Monday 20 June 2011 - 22:00:59

rikam mel jsem kliku ze to tam sedlo ale tak co svetla za 1500kc dobry:)
toskey
Odeslal: Monday 20 June 2011 - 21:01:29

Do tech original svetlech jsem ten xenon kit dostal v pohode ale do tech novych od sonaru sem nemohl ty vybojky strčit byli větší než ta díra,možná jsem měl sadu s většími H1 výbojkami,při tom to byla sada s těm štíhlejma ballastama,tak jsem to prodal kamosovi.
ciba
Odeslal: Sunday 19 June 2011 - 22:36:22

to bych netvrdil dost odvaznej nazor...kdyz tedy pominu jen u omegy tak porovnavam Ceckovou a moji a svitej fakt dost stejne....s tema depama ta ceckova svitila asi o 100%lip..
wisastar
Odeslal: Sunday 19 June 2011 - 22:25:21

originalnim xenonum se nic nevyrovna
ciba
Odeslal: Sunday 19 June 2011 - 21:52:23

ja nevim moje xenon sada co jsem mel v depech padla do tech angelu jak po masle a sviti to stejne dobre jako nove origo helly samo proti memu puvodnimu depu je to skok jak blazen...
toskey
Odeslal: Sunday 19 June 2011 - 17:05:32

Jo a přestavbový kit H1 jsem tam nedal musel jsem je prodat, Protože průměr tý xen. žárovky je tak o 1-2 mm větší,muselo by se převrtat ta díra,je to hliník tak by to mělo jít v pohodě. Já jsem se na to vyprd,ptž ted svítí už dobře,tak xenony nejsou potřeba a aspon nebudete mít problém s policií nebo s STK.
toskey
Odeslal: Sunday 19 June 2011 - 16:59:02

Mám také světla od sonaru angel eyes. Musím říct že je to opravdu velký rozdíl oproti originál Hella sráčkám. A taky to vypadá líp _;
Václav Král
Odeslal: Saturday 18 June 2011 - 17:48:16

Prosím o návod výměny starých výbojek za nové u Opel Omega B 2.5 Td
Host
Odeslal: Saturday 18 June 2011 - 17:44:59

Motýlek napsal ...

Zdravím,tak jsem také podlehl a světla DEPO vyměnil za andělské oči od SONARU.Zdá se,že svítí dobře,zatím jsem nemohl porovnat,nebot když jsem jel tak lilo jak z konve,ale i tak byl vidět rozdíl.Výměna jednoduchá,pár šroubků,motorek se přehodí s ručním nastavováním,které tam je,pouze problém se seřízením do stran,na kroužku u dálkových je nějakej bobek o ten se to zarazí a dost,pomohlo by kratší táhlo u motorku na seřizování,dá se to nějak poštelovat?nahoru a dolů to jde seřídit dobře.Doporučuji dát do parkovačky LED,žárovka to kazí,neboť to osvětluje do žluta.Jestli má někdo nějaké poznatky,napište.



Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0384 sec,0.0125 z toho dotazů.