• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: odhad ceny za opravu zacinajici koroze dveri a vystrikani dutin
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
spam_bot
Odeslal: Thursday 31 July 2008 - 19:06:29
chci dat pred zimou do poradku spodni lem vnitrku dveri a chtel bych se zeptat, na kolik to tak prijde u 4 dveri, neni to ni hrozneho, ani hlubokeho, jenom se odloupla barva, ktera je v kontaktu s tesnenim a lehce nabobtnala... zitra se pojedu poptat do par lakoven, nez se vrati muj servisak z dovolene tak se tam predbezne ptam, kolik to cca muze stat, pak potrebuju nalakovat jednu listu na dverich, vubec nemam predstavu o cene, pac jsem jeste nic na zadnem aute nenechaval lakovat

... koukal jsem na podvozek a tam to majitel nechal postrikat asfaltem, ale uz se na jednom miste kousek odlupuje, tak jeste treba jestli jste nekdo nenechal delat nastrik podvozku

... a ma cenu vystrikavat dutiny? docela se toho bojim, pac tam jsou repraky a elektrika oken, tak aby se s tim nic nestalo


dik za info
Poslední odpovědi
Adam Blažek
Odeslal: Sunday 20 September 2009 - 13:38:46

spam_bot napsal ...

chci dat pred zimou do poradku spodni lem vnitrku dveri a chtel bych se zeptat, na kolik to tak prijde u 4 dveri, neni to ni hrozneho, ani hlubokeho, jenom se odloupla barva, ktera je v kontaktu s tesnenim a lehce nabobtnala... zitra se pojedu poptat do par lakoven, nez se vrati muj servisak z dovolene tak se tam predbezne ptam, kolik to cca muze stat, pak potrebuju nalakovat jednu listu na dverich, vubec nemam predstavu o cene, pac jsem jeste nic na zadnem aute nenechaval lakovat

... koukal jsem na podvozek a tam to majitel nechal postrikat asfaltem, ale uz se na jednom miste kousek odlupuje, tak jeste treba jestli jste nekdo nenechal delat nastrik podvozku

... a ma cenu vystrikavat dutiny? docela se toho bojim, pac tam jsou repraky a elektrika oken, tak aby se s tim nic nestalo


dik za info




čau poši mi fotky nastřik 4 dveři te ume vyjde cca 5500 kč nastrik spodku 1000 kč a vyvareni tech 4 dveri podle stavu a velikosti koroze cca 300 kč za jedny v případe zajmu volej 605249431 sem z ostravy
Petr__
Odeslal: Tuesday 16 June 2009 - 19:33:57

halooo
Petr__
Odeslal: Sunday 14 June 2009 - 08:59:48

tak cenu jsem uz nasel, ted jeste, jestli je mas jeste na prodej
Petr__
Odeslal: Sunday 14 June 2009 - 08:58:35

Legend: máš ještě ty dveře? kolik za ně? vzal bych je co nejdřív, jsem z Prahy
pepa v.m.
Odeslal: Tuesday 02 September 2008 - 16:57:34

Ahoj opláci. potřeboval bych info, zda-li někdo nevíte o možnosti koupi zadních dveří na OB Caravan mimo vrakoviště.
Anonymní
Odeslal: Thursday 28 August 2008 - 17:58:24

aby nebylo, ze nevolam, ale do dneska cekal, kdy se mu vrati auto a dneska do rana bude uz v praci, tak by se ozval, az se po tom tydnu vratis
Legend
Odeslal: Tuesday 26 August 2008 - 10:34:47

od pátku do neděle jsem na srazu a v pondělí odpoledne jedu na týden pryč, tak by to bylo nejlepší do pátku.
Anonymní
Odeslal: Monday 25 August 2008 - 22:13:30

koncem tydne se pro ne zastavi, nejhur v sobotu, ale to zalezi na domluve... nemel bys tam i oznaceni motoru, ktere je na zadnich dverich?

napises mi nejaky kontakt na tebe?
Legend
Odeslal: Friday 22 August 2008 - 11:07:32

Anonymní napsal ...

Legend: tak jestli je jeste budes tak za tyden az 14 dni mit, tak dam do predu vedet, abys je mohl demontovat a poslal bych tam pro ne nekoho (jde o to, ze musi mit cestu z Prahy)

JJ schovám ti je, už jsou vymontované, opřené v garáži o zeď , tak si stačí jen přijet.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0732 sec,0.0464 z toho dotazů.