• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér :: Re: Klimatizace - Astra G 2.0
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Host_007
Odeslal: Monday 16 June 2008 - 11:48:45
Mám problém s klimatizací. Před 3 týdny mi měnily hadice od klimatizace vč. vyčištění a naplnění. Včera jsem ji zapnul a jen slabě fouká studenější vzduch. Klimu jsem měl zapnutou asi deset minut, to už by měla začít určitě chladit? Je to tak? Jo a obě trubky od kompresoru byly teplé a ventilátor na chladiči klimy neběží. Víte někdo čím to může být? Díky.
Poslední odpovědi
Host_007
Odeslal: Monday 16 June 2008 - 13:28:09

Díky, odpoledne mu zavolám ohledně reklamace.
freez
Odeslal: Monday 16 June 2008 - 12:59:41

Ten kompresor musíš opravdu znatelně slyšet , zvednutí otáček neznamená že běží, pokud bude v systému malý tlak kompresor nepoběží, větrák samo taky ne a jelikož máš obě hadice teplé, myslím si že nemáš chladivo, někde to muselo utéct. Jestli ti tam spolu s chladivem a olejem dali i kontrastní látku nebude pro ně problém to najít. Možná že netěsní některé těsnění na hadicích co ti měnili, klima fouká ledovej vzduch opravdu po minutě až dvou, a opravdu znatelně ledovej oproti vzduchu z venku. při 12 až 15 stupních venku když je zataženo se ti může zdát že vzduch je vychlazenej od klimošky , ale bejvá o jen studenej vzduch zvenku jak jedeš, i na první stupeň ventilátoru musíš cítit ledovej vzduch (klima samo na maximum, tzn otočný ovladač v modrém poli. dej to reklamovat evidentně není něco OK.
Host_007
Odeslal: Monday 16 June 2008 - 12:27:53

Tak v tom případě běží, otáčky se zvednou i spotřeba podle PC, ale chladí to strašně málo. Pokusím se to zreklamovat, tak uvidím. Má běžet ventilátor na chladiči klimy v motorovém prostoru pořád?
Martas
Odeslal: Monday 16 June 2008 - 12:20:01

Kompresor pokud sepne vydava zretelne slysitelny kraval - huceni a zaroven by se u 4 valce mely nepatrne zvednout volnobezne otacky.
Host_007
Odeslal: Monday 16 June 2008 - 12:14:54

To právě nevím, na kompresor je špatně vidět. Ale začne to foukat bez spuštění vnitřního ventilátoru. Spíš mě zaráží obě teplé trubky od kompresoru.
Martas
Odeslal: Monday 16 June 2008 - 11:59:26

A sepne kompresor nebo ne ?

Chladit ma hned resp. po minute dvou.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0408 sec,0.0150 z toho dotazů.