• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní :: Re: Koupě auta - rady, zkušenosti, názory?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
mates
Odeslal: Wednesday 11 June 2008 - 12:03:49
Hola prdi,
kamoš si chce koupit káru a má pár podmínek, mezi nima benzin a automat.
No našel na netu tohle http://vyzkouseno.cz/showcar.php?id=126080 . Rád bych znal váš názor, páč nemám s těmahle kárama vůbec zkušenosti, ani jsem se v nich nevezl.
Thanks!
Poslední odpovědi
Legend
Odeslal: Sunday 10 August 2008 - 16:16:06

mates napsal ...

Není to tak, že jeden nespokojenej, co jí dával "kouř" a teď jsou to z principu shity a fáma je na cestě?

Automatu bych se u tak nového auta nebál, většinou je to o tom kdo s autem jezdí. Přesně jak píšeš, stačí jeden nespokojenej vrgada a teď jsou V6 shity... :
Martas
Odeslal: Sunday 10 August 2008 - 15:01:01

Astra H v automatu je hodne velky atyp, nicmene to ze ve VeCe odchazeji tady kdysi citoval jeden dnes uz neclen, ale moje "osobni" zkusenost s firemnimi auty je takova ze s automatem sme ve VeCe nezaznamenali za dobu co se vyrabi (cca. 30 aut ktere najedou do 120 000km) jediny problem.
mates
Odeslal: Sunday 10 August 2008 - 13:37:25

Tak bando...pomale se schyluje ke koupi Astry H...vypadá to na beneli 1,8, r.v. tak konec 04, přelom 05 a hlavně automat. Rád bych znal vaše názory a zkušenosti hlavně na automat. převodovku. Slyšel jsem, že tak 100tkm a pak repas , ale to byly zkušenosti hlavně z VectryC (ani nevím, zda-li jsou ty převodovky v těchto dvou autech stejný ). Není to tak, že jeden nespokojenej, co jí dával "kouř" a teď jsou to z principu shity a fáma je na cestě?
Za kamoša (a snad budoucího člena OCR) díky! _;
Ascona
Odeslal: Friday 13 June 2008 - 10:49:15

qpc diky:-) a neukazala jsem se tady, pac me Vectra preci vubec nezlobi __; jen obcas mam chut ji shodit ze skaly

Martas: poplivala jsem si monitor _;
Martas
Odeslal: Friday 13 June 2008 - 10:44:01

Z hlediska OCR jednoznacne toho ropaka, prvotni naklady na ujety kilometr budou o neco nizsi nez u benzinu ale uzije si pak dosytosti vlaken typu :

Studene nestartuje
Sviti kontrolka
Kouri
Ktera banka ma nejlepsi urok na pujceni 35 000 na nove cerpadlo
Atd ...

A viz.Yper bude ho hrat dobry pocit ze ma plnohodnotny motor a zadny polomotor _;
qpc
Odeslal: Friday 13 June 2008 - 10:38:35

ahoj Ascono,dlouho jsme tě neviděli.Z těchto autíček bych já asi volil ten benzin,výbava dobrá,má méně najeto a údržba tohohle motoru je už vymykaná .U toho turbodiesela záleží na tom,jak se kdo o to auto staral,navíc časem ho ta (nutná)údržba bude stát asi více a v dnešní době ani cena nafty nepřesvědčí o kupi diesela,pokud teda člověk nepolyká kilometry v řádech tisíců kilometrů
Ascona
Odeslal: Friday 13 June 2008 - 10:29:53

Ahoj kluciiiii))) Zdravim Vas vsechny a poradna vypada hodne dobre;-) Doufam, ze jsem si ted splhla u legiho)))) Mam na vas takovou prosbu, kolega v praci si chce koupit Astru a ma na vyber ze dvou typu motoru. Juknete na to prosim a chtelo by to nejake srovnani (a hlavne rozdil mezi benzinakem a ropakem). Diky moc.
Odkaz
Odkaz
qpc
Odeslal: Thursday 12 June 2008 - 17:16:06

tady je to forum:

Odkaz
RRAAFF
Odeslal: Wednesday 11 June 2008 - 18:12:23

Odkaz

To jsou příspěvky od majitele této Astry (1,6 easytronic), nevím jestli tam něco je, ale můžeš zkusit mrknout.

Tady je celkově fórum o Astrách h
Odkaz


Pak je ještě na g foru jak psal qpc sekce pro Astry H.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0686 sec,0.0181 z toho dotazů.