• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika :: Re: Nefunguje tachometr.
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
darkknight
Odeslal: Wednesday 07 May 2008 - 22:11:09
Ahoj vymenil jsem ridici jednotku ABS, Musel jsem odelat baterku a ty krabicky okolo posunout abych se k tomu dostal. Po vymene mi prestal fungovat tachometr. Vsechny budiky jdou ale rychlost proste ne... Tim padem mi nejde tempomat a v palubnim PC mi nejde prumerna rychlost, prum spotreba atd...
Mam Vectra B 2.0DTi. A RJ ABS byla EBC 430 Kesley and Hensley... nebo nak tak...

Diky za radu.
Poslední odpovědi
knight
Odeslal: Thursday 08 May 2008 - 22:26:46

tak jsem tam strcil tu puvodni a jde to.. myslite ze je to v kontaktech nebo je spatna RJ ABSka
weni
Odeslal: Thursday 08 May 2008 - 14:16:54

když už je naťuknutý tachometr-mě zas funguje pouze za sucha,jak mokro,tak jezdím stále na doraz přes 200(naštěstí jen tachometrových)ale je to nepříjemné.ABS funguje jak má-asi-takže-signál to bere z toho levého kola od čidla ABS nebo tam je jiné?? Abych věděl po čem koukat až pod to lehnu. Díky za rady,žena už 2x platila za rychlost
darkknight
Odeslal: Thursday 08 May 2008 - 11:25:02

i kdyz je jednotka stejneho serioveho type predtim tam byla EBC430 a dal jsem ji tam ted taky...
i tak je mozne ze tam jsou ruzne typy pinu
Legend
Odeslal: Thursday 08 May 2008 - 08:51:31

Údaje to načítá z LP kola, to je pravda, ale řídící jednotka ABS tento signál dále zpracovává a vysílá do tachometru, displaye a dalších zařízení. Zkontroloval bych jaké má koupená jednotka osazení pinů, jestli ten rychlostní signál (modro-červený kabel) nevede třeba z jiného pinu, např. u Omegy byly různé typy jednotek ABS, u jedné vede rychlost z pinu 23 u druhé z 24 a vypadají skoro stejně, tak to může být problém tohoto typu.
darkknight
Odeslal: Wednesday 07 May 2008 - 22:35:38

no to je mozny menil jsem i mlhovku delal jsem ot u kamose v servisu tak jsem to zvedal na zvedak takze kola byly uplne ve vzduchu...
Martas
Odeslal: Wednesday 07 May 2008 - 22:23:27

Udaje pro tachometr to u VeBe nacita z leveho predniho kola.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0471 sec,0.0162 z toho dotazů.