• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor :: Re: Zkusenosti s Omega 2.5i XE V6 automat GL
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Petr A-C C14NZ
Odeslal: Wednesday 20 February 2008 - 13:39:27
Nabizi se mi ke koupi tenhle vuz. Jak spolehlivy je tento motor a automat? Diky za info.
Poslední odpovědi
JardaB
Odeslal: Friday 22 February 2008 - 06:32:24

vrgadaaa: docela hezke _; Vzdycky se mi zdalo teda divny mit drazsi mobil nez auto, ale nejak se pomalu ubiram stejnum smerem (a ne ze bych kupoval drazsi mobily !!(a) )
vrgadaa
Odeslal: Friday 22 February 2008 - 05:38:55

tak pneumatiky s akumulatorem za 10 litru uspesne dorazily domu, Tento rychly nosic pneu si i pres jeho plnoletost zatim ponechame ve sve sbirce motylku(prej uz budeme 8. mym majitelem:-)
Odkaz
mates
Odeslal: Thursday 21 February 2008 - 08:56:29

WISAStar napsal ...

mates napsal ...

Z každýho auta jsou dvě radosti....když ho koupíš....a pak když ho prodáš.
Někdo bude spokojenej, někdo plivat. Ještě jsem neviděl káru, se kterou by byl každej spokojenej...snad krom starých Medvědů Pian a našich firemních Toyot...s těma se jen jezdilo. Ale byly kupovany novy.
Kup si to, vyměn olej a filtry v automatu, udělej rozvody...a uvidíš.


Ne! kup si to ale na nic nesahej. staci kdyz koupi novy zarovky a kolobeh zacina !!(a)

??? No jak myslíš... Já rozvody nevyměnil (věřil jsem předchozímu majiteli) a potkalo se to. Takže místo 8000,- mě to stálo 32000,- a to se fakt vyplatí! _; Takže vlastně nic neměn, ale pak to nech opravit u mýho kamoša a já z toho třeba budu mít provizi! _;
Martas
Odeslal: Thursday 21 February 2008 - 07:35:48

vrgadaa napsal ...

c20NE o kterem tak pekne pisi treba tady:
Odkaz


Dat za VeA 50 litru (ja svoji asi tak stejne starou ve stejne dobe prodaval za 20 000) tak o ni taky takhle pisu, protoze jiny rozumovy zduvodneni pro to neni nez chvalit chvalit a chvalit ....

Byt podle me je VeA oproti VeBe neznicitelny auto (krome koroze nosnych dilu)
vrgadaa
Odeslal: Thursday 21 February 2008 - 07:26:39

Zaprisahly nepritel V6 bude mit narozeniny a tak si jede pro pekny kola na omegu s autoradiem-vse za 10litru, no a ze jsou ty narozky tak je jako bonus v cene i vyvarena prelakovana omega s platnou STK na rok a pul vybava holobyt, na ktery jsou ty kola jeste nasazeny a to spolu s motorem c20NE o kterem tak pekne pisi treba tady:
Odkaz
No ja z neho pri probefahrt zrovna urvanej nebyl (do dlouhyho stoupani to na 5ku zpomalovalo), ale to je asi jen nezvyk po presednuti z dualramu. Na druhou stranu otestujeme, zda je to opravdu spolehlivy jednoduchy motor kategorie mercedes piano s brutalnim tahem vodcpoda.
mirek
Odeslal: Wednesday 20 February 2008 - 21:51:23

To vis ze to ber! Nedej na skarohlidy co nemaj radi V6 jako Vrgadaa. Na kazdym aute se neco muze pokazit a pokud nebudes mit vyslovene smulu tak se povozis v pohodli a ta spotreba neni taky zadna katastrofa. S OB 2,5 jezdi synator (a to ani nechci vedet jak) na kratky pojizdky (do 20km) a je pod 10l. Auto ma pres 400tisic a je v poho.
JardaB
Odeslal: Wednesday 20 February 2008 - 21:18:43

Nestraste ho, ten motor je pri rozumny udrzbe (rozvody+olej+chlazeni! ) mechanicky neznicitelnej, obcas chce nejakej elektrickej cajk novej. Dily na Omegu jsou ale za dost levno.
WISAStar
Odeslal: Wednesday 20 February 2008 - 21:06:20

mates napsal ...

Z každýho auta jsou dvě radosti....když ho koupíš....a pak když ho prodáš.
Někdo bude spokojenej, někdo plivat. Ještě jsem neviděl káru, se kterou by byl každej spokojenej...snad krom starých Medvědů Pian a našich firemních Toyot...s těma se jen jezdilo. Ale byly kupovany novy.
Kup si to, vyměn olej a filtry v automatu, udělej rozvody...a uvidíš.


Ne! kup si to ale na nic nesahej. staci kdyz koupi novy zarovky a kolobeh zacina !!(a)
mates
Odeslal: Wednesday 20 February 2008 - 15:41:00

Z každýho auta jsou dvě radosti....když ho koupíš....a pak když ho prodáš.
Někdo bude spokojenej, někdo plivat. Ještě jsem neviděl káru, se kterou by byl každej spokojenej...snad krom starých Medvědů Pian a našich firemních Toyot...s těma se jen jezdilo. Ale byly kupovany novy.
Kup si to, vyměn olej a filtry v automatu, udělej rozvody...a uvidíš.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0611 sec,0.0299 z toho dotazů.