• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní :: Re: Barva - korekční tužka
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Petr24
Odeslal: Wednesday 13 February 2008 - 19:08:22
Prosím nevíte na které webové stránce jde sehnat korekční tužka přímo oplácké barvy? Číslo barvy mám, ale v normálním obchodě mi to nejsou schopni objednat Děkuji
Poslední odpovědi
Mike
Odeslal: Tuesday 04 March 2008 - 16:01:59

u Zralýho mi zatím vždy sehnali barvu podle kódu ze štítku, ale jak už tu někdo podotknul, není to tak úplně oprava...
drahé polovičky Corsa C je za 4roky značně vybledlá, proti té tužce
freez
Odeslal: Thursday 28 February 2008 - 07:20:27

VGT: už ti píšu, už ti píšu !!(a)
VGT
Odeslal: Wednesday 27 February 2008 - 22:53:40

Tak jo, byl jsem tam znovu, mají skladem obě dvě barvy:
Ceramic Blue Pearlescent 407395 i barvu Polar Sea Blue Pearlescent 522409 (ceny 299,-Kč za sadu 3 tužek) - popisy viz. výše. Odkaz Jen číselné označení odstínů je nějaké jiné ... inu Angláni (pídě, lokte, sáhy, žoužele, libry, pinty, galony a podobné groteskní míry a váhy hodlají používat snad pořád jsou nepolepšitelní) Metrická konvence jinak platí v Evropě od r. 1875.
Tak kdyby někdo chtěl něco koupit, tak napište přes Freeze - je administrátor webu a zná mou adresu.
kratein
Odeslal: Sunday 17 February 2008 - 21:23:39

Zkus Odkaz já u nich kupoval tužku a malý balení spreje.
honza.j
Odeslal: Sunday 17 February 2008 - 17:20:19

A ta prodejna je kde?Jestli to není tajné..také by se my hodila..tak dvě možná tři..
VGT
Odeslal: Friday 15 February 2008 - 22:38:21

Pohledem do své neautorizované databáze vidím toto:
282: Polar Sea Blue Mica [Bertone] (95-) ........ tak já se tam přespříští týden vypravím znovu.
freez
Odeslal: Friday 15 February 2008 - 21:28:18

VGT: tak k tomu číslu jsem se dostal až dnes, ale opravdu to nepospíchá stejně je hnusně a ještě asi dost dlouho bude na nějaké korekce laku , ale číslo mé barvy je Z282 a je to taky nějaká tmavě modrá metla viz tady
pokud bude , pak bychom se dohodli na dalším předem ti Vašku moc děkuji a budu tě minimálně týden všude chválit !!(a)
VGT
Odeslal: Friday 15 February 2008 - 21:15:05

Petr24 napsal ...

.... jestli by to tedy bylo možné a zakolik? Čislo barvy té modré metalízy je: 286 MOckrát zadím děkuji

Číslo 286 by měla být barva Ceramic Blue, vyráběla se od r. 95 dál .... V té prodejně co píšu ji mají pod číslem 407395. Sada 3 lakových tužek (základní barva, perleťová barva, vrchní čirý lak). Cena 299,-Kč Odkaz teď budu týden "mimo", pak bych ti to mohl event. koupit a poslat, kdybys chtěl.
qpc
Odeslal: Thursday 14 February 2008 - 23:27:53

freez napsal ...

VGT: Vašíčku náš zlatý !!(a) když ti zítra napíšu kód barvy (je tma jak v ....a nevidím na ten štítek a baterku zrovna někdo sež...) !!(a) zítra se podívám při světle , koukneš se mi výhledově do toho obchodu ? u nás tohle opravdu nikdo neobjedná , nebo resp jsem nenašel nikoho v okolí kdy by to dokázal objednat a autorizák je daleko ^au byl bych ti povděčen !!(a) nepospíchá to stačí v pátek !!(a)


halfords má legi přímo proti Olympii

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0411 sec,0.0161 z toho dotazů.