• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Tigra :: TIGRA :: Tigra interiér :: Re: Mlžení skel, zaseklá klapka vnitřní cirkulace
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Jirka11
Odeslal: Monday 11 February 2008 - 11:18:09
Ahojte, chtěl jsem se poradit ohledně mlžení skel..Nemohu se zbavit mlžení skel v chaldnějším počasí , z poradny jsem vyčetl, že pricinou je pravděpodobně zanesený pylový filtr a nebo zaseklá klapka? Poradí mi někdo kde to najdu na tigre?A co a jak bych mohl prozkoušet a zjisttit pricinu? Děkuji
Poslední odpovědi
chip27
Odeslal: Wednesday 13 February 2008 - 18:52:18

JJ klapka funguje správně. Jinak si myslím,že nějaké čištění nemá cenu. Dělalo mi to to samé vyměnil jsem a je po problému. Cena od 250 za obyč. až po aktivní uhlík bez klima 530, s klima 830 Kč
Jirka11
Odeslal: Wednesday 13 February 2008 - 17:41:13

Tak jsem to odzkoušel jak bylo popsáno v textu....V případě zapnutí vnitřní cirkulace a přepnutí vypínače jinam než na čelní sklo to zpod průduchu před čelním sklem nesaje nic a vnitřní cirkulace je opravdu daleko více slyšet než když přepnu na tu venkovní..Funguje mi teda cirkulační klaplka správně?? Znamená to tedy že mám nejspíše zanesený pylový filtr? Dá se vyčsiti?? Děkuji
Martas
Odeslal: Monday 11 February 2008 - 16:37:14

Jestli mas trvale prepnutou vnitrni cirkulaci zjistis pomerne snadno. Dej si ventilator na nejakou vyssi "rychlost", smerovani ventilace zapni kamkoliv jinam nez na celni okno a zkus (rukou, papirem ..) jestli to to z pruduchu pred celnim sklem nesaje vzduch. V poloze ventilace na celni okno za normalnich okolnosti nejde vnitrni cirkulace zapnout resp. pokud je zapnuta a vse funguje tak se vypne.

Ta vnitrni cirkulace je vyrazne hlasitejsi nez kdyz to saje vzduch z venku. Pokud by ti klapka vnitrni cirkuklace fungovala tak je to slyset jak zevnitr, tak i zvenku, ze to saje vzduch od okna/"zpodkapoty".

Kabinovy filtr je umisten pod plastem mezi steraci.
qpc
Odeslal: Monday 11 February 2008 - 16:22:20

zvedni kapotu a hledej pod stěračema u nasávání vzduchu,najdeš tam pylovej filtr,vyndat,zkontrolovat,někde tam uvidíš i tu klapku..

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0912 sec,0.0285 z toho dotazů.