• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek :: Re: Lupani v predni naprave po vymene silentbloku a tycek stabilizatoru
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Biturb
Odeslal: Sunday 27 January 2008 - 15:21:54
Tak Omega byla u doktora, a menily se silentloky prednich ramen, tyce ke stabilizatoru od tlumice, byl jsem na STk a nic jineho tam nenasli(prasklou manzetu na poloose, a tu jsem taky vymenil. A po vymene techle veci mi zacalo neco lupat n apredku, a kdyz jsem to mal v servisu na zvedaku tak jsme nic nemohli najit..
Jde o lupani treba kdyz dobrzduju k prechodu a pak pustim brzdu tak to lupne, nebo kdyz jedu, a prudceji nekolikrat zasebou zmacknu brzdu, tak vzdy po uvolneni to lupne, a citim to v podlaze(u spolujezdce).
nebo kdyz tocim na miste volantem, z jednoho rejdu do druheho, tak to taky lupne.. vsechny sepy vypadaji zdrave, tak uz vazne nevim:(
Poslední odpovědi
Jiřik
Odeslal: Wednesday 30 January 2008 - 13:52:38

Ahoj, dělalo mi to taky a bylo to gumový uložení pravého výložníku v karoserii. Nevim jak to má ale omega, tohle bylo na Astře.
qpc
Odeslal: Tuesday 29 January 2008 - 15:58:44

ono zrovnA U SILENTBLOKŮ SE TA DRUHOVÝROBA MOC NEVYPLÁCÍ __;
Biturb
Odeslal: Monday 28 January 2008 - 23:38:45

Vyreseno..
Zajel jsem na STK a byl to silentblok(sice ten vymeneny)...
diky za rady kluci..
Martas
Odeslal: Sunday 27 January 2008 - 22:33:00

To presne odpovida praskly pruzine jak se vyvesila a nasledne zase sedla jinak.
honza.j
Odeslal: Sunday 27 January 2008 - 22:29:39

Zdravím,mě v tom taky nedávno začalo loupat,ale jen při zatáčení,byly to rány jak z děla.Tak jsem to zoufalý zvednul na hever a nic se neozvalo,pustil jsem to dolu a je klid.Mám rád omegu,hlavně když se sama opraví
qpc
Odeslal: Sunday 27 January 2008 - 17:05:24

občas může takto lupnout uložení pružiny
Biturb
Odeslal: Sunday 27 January 2008 - 16:54:48

Ok, zkusime se na to pidivat, dekuji
JOB
Odeslal: Sunday 27 January 2008 - 16:44:18

No něco tam bouchat musí a jestliže si vyměnil silentbloky tak další věc která odchází a má souvislost s řízením je právě tenhle čep Ať ti někdo zahejbá volantem a koukni se na něj. Je na straně spolujezdce .
Biturb
Odeslal: Sunday 27 January 2008 - 16:39:25

tobylo na GPC, no byl jsem na stk a dali to na ten hupcuk, a nic nenasli

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1291 sec,0.0708 z toho dotazů.