• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: Datumovka u pocitace
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
El-Diablo
Odeslal: Saturday 29 December 2007 - 16:15:58
Dosta casto se m istava ze pri zapnuti klicku vse najede jak ma na pocitaci ale jak nastartuji tak datumovka se vypne a je tam jen pc a cas ale kdyz jsem to auto kupoval vzdy zustaval i datum pak se delalo neco z baterkou a pak uz to delalo takovy blbosti
Poslední odpovědi
Martas
Odeslal: Thursday 03 January 2008 - 06:57:43

Stacilo se podivat do schematu a je jasno ... je to skutecne drat ovladajici antenu _;

Bohuzel z konektoru jak o AG, tak u VeBe a OB (na jiny jsem nekoukal) vede pouze jeden drat a az nasledne se rozx (podle vybavy - display/ovladani na volantu/telefon ....), takze budes muset jit po svazku a hledat, kde se ten drat vetvi.
El-Diablo
Odeslal: Thursday 03 January 2008 - 00:47:17

no vzhledem k tomu ze zadny radio kteryneni original nedava na venek zadny impuls krome aktivace napajeni anteny mam stoprocentni jistotu ze to je ten dratek klasicke iso ma napajeci cast a reproduktorovou a v napajeci se na modry meni hodnota podle radia zapnuto vypnuto takze je to 100% ze on dokaze jako jedinej ovladat displej protoze nic jinyho z toho radia neleze
Martas
Odeslal: Tuesday 01 January 2008 - 15:19:08

Prispevek ktery jsem zde puvodne napsal nemel obecnou platnost a proto ho mazu a nechavam pouze zapojeni konektoru u CAR 400.



El-Diablo
Odeslal: Tuesday 01 January 2008 - 13:56:32

no u mne to bude jednoduchy pokud to nebude u konektoru tak ma smulu a odpojuji oboje
Legend
Odeslal: Monday 31 December 2007 - 16:10:12

Je to jednoduché, když jsou kabely rozdvojené u rádia, tak se odstřihne ten co vede k displayi a do antény pak normálně vede napětí. Pokud vede z rádia jen jeden kabel, pak jsou rozdvojené až u displaye a postup je: vyndat display, odstřihnout oba červenobílé kabely a spojit je, nebo taky se dá rozebrat konektor a vyndat kabely i s pinem a omotat ho izolačkou.
El-Diablo
Odeslal: Monday 31 December 2007 - 15:05:37

pokud jdou k radiu dva pak neni co resit pokud ovsem jde jeden a je to spjeny az nekde dal odstrihnes oboje nelezl jsem do toho jeste tak nevim jak to maj reseny
JOB
Odeslal: Sunday 30 December 2007 - 23:14:52

El-Diablo napsal ...

radio nepouzivam a je na to napojen anteni zesilovac takze prichazis o kvalitnejsi signal

Z rádia jde jeden pin a je na něj napojenej zesilovač antény a právě ten info displej. Takže logicky když odstřihneš ten kabel co vede k infodisleji tak ten druhej kabel co vede k zesilovači antény bude mít proud jen sám pro sebe a tudíš by měl být signál lepší
El-Diablo
Odeslal: Sunday 30 December 2007 - 22:37:12

radio nepouzivam a je na to napojen anteni zesilovac takze prichazis o kvalitnejsi signal
JardaB
Odeslal: Sunday 30 December 2007 - 20:57:48

Je to tak, ale mam dojem, ze ten drat napaji i antenni zesilovac - aspon se mi zdalo, ze po zapojeni tohoto dratu jsem sice prisel o datum, ale zlepsil se prijem. Datum mi nejak vubec nechybi

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0602 sec,0.0266 z toho dotazů.