• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo tuning :: Re: zadní skupináče--doufám že mi to admini nebudou mít za zlý ,ale všiml jsem si rubriky tuning pozdě
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Anonymní
Odeslal: Sunday 09 December 2007 - 17:51:04
zdar opláci,mám následující problém..zakoupil jsem tuningová zadní světla mojí corse k vánocům,ale mají jeden problémchybí mi tam jak si brzdová světla,klasická zadní svítilna brzdové obsahuje,toto však ne,horní světlo je klasik světlo,prostřední dvě kulaté vedle sebe jsou couvačky a blinkry a spodní mlhovka,ehm pakliže není moje koza vybavena třetím brzdovým jak řidič za mnou pozná že se blíží "smyk"?a ještě malej problém na závěr,tím že to mám takto pokakané po otočení klíčku v zapalování a sešlápnutým brzdovým pedálu se mi rozsvítí celá přístrojovka aniž bych rozsvítil světla??a sešlápnutý brzda se vzadu chová tak jak má,tznm.že zadní světla nejsou světla ale brzdovky,uff.. [link]
Poslední odpovědi
JOB
Odeslal: Friday 29 October 2010 - 20:54:43

šťoura napsal ...

Nevím , ale to jsou snad základy při majetku auta ne ? Pokud neznáte tohle , jak chcete vlastnit auta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! __;

Hmm,skvělá informace Jinak odpovídat na tři roky starej dotaz je trochu mimo
šťoura
Odeslal: Friday 29 October 2010 - 20:29:51

Nevím , ale to jsou snad základy při majetku auta ne ? Pokud neznáte tohle , jak chcete vlastnit auta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! __;
koudelkazpatyevenju
Odeslal: Monday 10 December 2007 - 22:19:47

díkec,zakoupil jsem hned tři kousky za 45ká celkem a ale zas na druhou stranu..ta barevná hudba měla cosi do sebe
čau všem
JOB
Odeslal: Sunday 09 December 2007 - 20:03:48

Takhle ta žárovka vypadá,ale je samozřejmě obyč čirá. Odkaz
JOB
Odeslal: Sunday 09 December 2007 - 19:58:36

koudelkazpatyevenju napsal ...

takže když tam dám tu co navrhuješ bude to ready?..5/20W?neznám..jako 5V/20W??


Jak píše marťas ,musíš koupit dvouvláknovou žárovku 5w/21w ale musíš dávat pozor při montáži žárovky do patice. Ty kolíčky na žárovce jsou tam udělaný tak aby ta žárovka nešla dát obráceně.
freez
Odeslal: Sunday 09 December 2007 - 19:55:27

Je to žárovka kde jsou v jedné bance dvě vlákna jedno 5W a druhé 20W koupíš to v každém obchodě s autodoplňky stačí když budeš chtít dvouvláknovou žárovku a měli by už vědět, používala se už od škodovek 120. Pak to bude teprve ready !!(a)
Martas_
Odeslal: Sunday 09 December 2007 - 19:53:54

12V 5W/20W Ta zarovka ma dve vlakna takze ma i dole dva kontakty.
koudelkazpatyevenju
Odeslal: Sunday 09 December 2007 - 19:50:43

takže když tam dám tu co navrhuješ bude to ready?..5/20W?neznám..jako 5V/20W??
Martas_
Odeslal: Sunday 09 December 2007 - 19:48:06

To co popisujes je patice pro dvouvlaknovou zarovku 5/20W, kdyz tam das jednovlaknovou, tak ti to vyzkratuje a dochazi k jiz popisovane barevne hudbe.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0642 sec,0.0378 z toho dotazů.