• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka :: Re: Parkovanie so zaradenou rychlostou
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Adrian
Odeslal: Wednesday 28 November 2007 - 08:46:26
Pri zaparkovani mojej VEBE Caravan X20XEV na parkovisku a vypnuti motora nezatahujem rucnu brzdu, ale radim rychlostny stupen bud jednotku, alebo spiatocku, no neviem ci je v poriadku fakt, ze kolesa maju aj pri zaradenej rychlosti jemnu volu to znamena 2-3cm na kazdu stranu. Vsimol som si to aj minule, ked som prezuval auto na zimu, bola zaradena spiatocka a pri prezuvani prednych kolies bola vola ako som uz spominal cca 2-3cm na kazdu stranu ide kolesom v pohode otocit rukou. Chcem poprosit o Vase rady ci je to v poriadku resp. normalny jav, alebo co s tym.

Dakujem

Adrian
Poslední odpovědi
Yper
Odeslal: Wednesday 28 November 2007 - 14:05:17

2 Mates:
Znáš to, chytrému napověz, hloupého kopni.
Ty hade, matně jsem si vzpomněl, že máš automat! _;
mates
Odeslal: Wednesday 28 November 2007 - 13:33:51

Yper napsal ...

Jak psal Mates, buď v pohodě.
Já narozdíl od něj dávám rychlost i na rovině. _;

Však já jsem taky dával kdysi na rovině rychlost... ?:!: ...se ti asi mlžej brejle, co? !_; , posledních 7 let dávám P...
Milan
Odeslal: Wednesday 28 November 2007 - 12:44:45

i já dávám zpátečku,protože zamykám řadicí páku a to jde jen v poloze zpátečka.
Lhex
Odeslal: Wednesday 28 November 2007 - 12:32:59

já teda zpátečku před delším stáním radši nedávám (a defend lock nechám klidně na dvojku, zvenku to zloděj stejně nepozná..), bojím se že by zůstal přilepený spínač couvacích světel... i když tuhle závadu jsem zatím osobně viděl jen u favorita a oktávie..
Adrián
Odeslal: Wednesday 28 November 2007 - 10:57:50

Chlapi ešte raz diky za radu, čo by som bez Vás robil, fakt som už začínal byť z toho pekne nervózny.

Adrián
Yper
Odeslal: Wednesday 28 November 2007 - 10:32:23

2 Adrian: ..děláš to dobře. Já také dávám 1; nebo zpátečku. Ta vůle není jen od diferáku, ale přičítá se k ní i vůle na kloubech každé poloosy, na které jsou ty klouby 2 a plus vůle v převodovce.
Jak psal Mates, buď v pohodě.
Já narozdíl od něj dávám rychlost i na rovině. _;
Adrian
Odeslal: Wednesday 28 November 2007 - 09:30:11

Dik, tak to si ma potesil, pretoze uz som mal pocit, ze zasa to bude stat nejake peniazky a nahradne diely.


Adrian
mates
Odeslal: Wednesday 28 November 2007 - 08:53:55

Na rovině jsem nezatahoval ručku nikdy, není důvod...
A ta vůle je v pořádku, v diferáku musí být trochen vůle...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0417 sec,0.0093 z toho dotazů.