• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: Vylepseni osvetleni interieru
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
miross
Odeslal: Tuesday 06 November 2007 - 14:23:11
Uvazuju o nejakem dodatecnem osvetleni uvnitr, nekde, snad v bmw jsem videl shora osvetleny stredovy panel a radicku......... moc pekne.
Co vy na to, jake diodky pouzit
Poslední odpovědi
kratein
Odeslal: Wednesday 07 November 2007 - 23:07:32

To zrcátko mám v Omeze r.v.2002.
L.u.k.e
Odeslal: Wednesday 07 November 2007 - 17:51:57

ok, dik
RRAAFF
Odeslal: Wednesday 07 November 2007 - 06:44:53

Tohle osvětlení mají i Vectry C (asi kromě základních výbav), takže i tam se dá shánět, velikostně ty zrcátka se asi příliš lišit nebudou, aby byl problém je tam dát.
L.u.k.e
Odeslal: Tuesday 06 November 2007 - 23:59:32

kratein a v jakem aute, roku a vybave? ze bych se zacal shanet po zrcatku.... _;
kratein
Odeslal: Tuesday 06 November 2007 - 21:34:03

Tak tohle osvětlení řadičky v zrcátku mám origo je žlutý a zapojený na osvětlení palubky.
miross
Odeslal: Tuesday 06 November 2007 - 19:04:26

tak o tom zrcadku nicnevim... podivam se ynamemu do "c"... hmm ale neni jak si to poladit sam, ze jo. ?lola Taky chci pridat neco dozadu.Jen ty lampiscy nad dverma jsou malo, kdyz zapinas deti do tech jejich anatomu prd tam vidis
RRAAFF
Odeslal: Tuesday 06 November 2007 - 18:04:24

Tohleto osvětlení středového tunelu diodou v zrcátku(teda nejsem si jist jestli to ted není u čtecích lampiček) myslím měly ty poslední omegy taky, takže možná by stačilo dát to zrcátko. Jerry to má myslím v Omeze.

miross
Odeslal: Tuesday 06 November 2007 - 16:54:24

Hmm dik. uvazoval jsem nad cervenyma. jen jestli se to nebude "bit" s zlutym podsvicenim...nu u zlutych nevim jestli nebudou rusit...Asi to zapojim na osvetleni ovladaciho kolecka sibru. Takze vlastne na podsviceni budiku.
Yper
Odeslal: Tuesday 06 November 2007 - 14:58:29

Lepší je ty diody připojit na napájení osvětlení přístrojové desky, protože pak to zbytečně nebude svítit přes den.
Doporučuji samo červené diody a je třeba koupit takové, které mají jak tu správnou svítivost, tak příslušný vyzařovací úhel.
Je třeba vycházet z toho, co chceš osvítit + jak velkou plochu chceš osvítit a ze vzdálenosti od stropu, kde je určitě umístíš - na to je třeba použít (alespoň orientačně) tng. (protilehlá ku přilehlé) u pravoúhlého trojůhelníku ?lola , jinak je to metoda pokus omyl.
Sory, ale někdy se k věcem stavím příliš věděcky!
qpc
Odeslal: Tuesday 06 November 2007 - 14:38:41

kámoš to inplantoval ze Siperba do Fábie,jsou to červené diody,v noci to neruší řidiče(bílé ano) Podle mě by to šlo udělat i jen přidánim diod ke stávajícímu světélku...

chce to troškukutit..

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0582 sec,0.0116 z toho dotazů.