• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika :: Re: Chyba lambdy?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Corsar
Odeslal: Tuesday 10 July 2007 - 15:56:08
Tak jsem si srekl, ze je treba trochu vymest pavuciny z motoru. Obvykle ho totiz moc nevytacim. Takze jsem misto petky zaradil ctyrku a asi 2 nebo 3 km jsem jel tachometrovych 100 km/h pri 4.000 ot. Najednou se rozsvitila kontrolka elektroniky motoru (aniz by to bylo znat nejak jinak). Tak jsem dal nohu z plynu a kontrolka zhasnula, zatim se znovu nerozsvitila.

Doma jsem vyblikal kod 0130 - Regulace mimo rozsah / nespravny signal sondy 1.

Tak je duvod k panice?

Corsa B, 98, X14XE
Poslední odpovědi
Legend
Odeslal: Tuesday 10 July 2007 - 21:35:31

Dnes jsem náhodou našel tento článek o lambda sondě Odkaz taky si obě lambdy ze zvědavosti zkusím proměřit. U Corsy by měla být přímo na výfukovém parohu.
Corsar
Odeslal: Tuesday 10 July 2007 - 21:25:51

Jo, vypada to, ze Corsa to bude mit podobne - dival jsem se do knizky Jak na to. Radsi to necham bejt, pokud se kontrolka zase neozve.
Lhex
Odeslal: Tuesday 10 July 2007 - 18:51:42

nevím jak přesně u corsy! Lambda je zašroubovaná do potrubí, mívá kabel asi 50 cm a pak je konektor. Pokračuje svazek kabelů a ten já mám nejspíš už špatný. U omegy je to všecko přístupný jedině zespodu..
Corsar
Odeslal: Tuesday 10 July 2007 - 16:41:41

Mimochodem, kde presne ta lambda (konektor) je?
Lhex
Odeslal: Tuesday 10 July 2007 - 16:09:03

prostříknout kontaktolem konektor lambdy. Asi se zahřály kabely a stoupnul odpor na vedení. mě svítí 0130 také a výměna lambdy nepomohla a ani jsem si nevšiml, že by to něčemu vadilo (ale katalyzátor už nemám..).

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0844 sec,0.0571 z toho dotazů.