• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi :: Re: ISO jak na nej???
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
TheFan
Odeslal: Thursday 05 July 2007 - 11:22:53
Zdravim vsechny pritomne i vlastne i nepritomne.Problem!!!Koupil jsem nove radio ALE bohuzel mi tam nepasujou konektory(Viz obrazek) a nejde mi zapojit napajeni musim dokoupit nejakou redukci?na starem JVC to slo v pohode ale tady u toho SENCORU to nejde ani za boha.Pokud bych musel koupit nejakou redukci nemel by jste nekdo odkaz co a jak a nebo kde to koupit?Dekuji.Jestek obrazku ta horni cast je ze stareho radia a to mi slo v pohode.Dolni cast je ta nova a to uz mi nejde pokusim se udelat jeste vice fotek kdyby nekdo chtel.

Odkaz _;
Poslední odpovědi
Huky
Odeslal: Monday 22 September 2008 - 21:43:08

Díkes budu potřebovat ten z ISO na DIN
Legend
Odeslal: Monday 22 September 2008 - 21:34:48

Konektorů na anténu jsou běžně používané 2 základní typy, běžně se dají koupit dva typy redukcí, z ISO na DIN a z DIN na ISO. Tady je např mají: Odkaz Odkaz
Huky
Odeslal: Monday 22 September 2008 - 21:25:43

Ahoj potřeboval bych poradit jakej konektor k anténě mám tak origo od CAR300 a teď jsem si koupil SENCOR a ten má jinej a nevim kde a jakej koupit.Nechtěl jsem zakládat nové vlákno tak jsem to dal sem.Díky
TheFan
Odeslal: Friday 06 July 2007 - 08:18:10

Vse vyreseno,Dekuji vsem za ucast!
martulik
Odeslal: Thursday 05 July 2007 - 22:25:58

Čau,pohledej tady na této adrese: Odkaz
Věřím že najdeš co hledáš.
TheFan
Odeslal: Thursday 05 July 2007 - 16:34:54

Legend napsal ...

tak to je ideální situace. Stačí když nějakým nožíkem odřízneš celý ten třetí ISO konektor s 10 pinama (ten je pouze pro display a CD měnič) a zůstanou ti spojené dva po osmi. Jak to myslíš s drátem napájení? Kdybys mohl trochu upřesnit... Jediné co bude třeba přepojit je trvalé + a + po zapnutí zapalování: V oplech jsou tyto 2 dráty vzájemně přehozené oproti jiným autům. Trvalé + je červený kabel a + po zapnutí zapalování je černý. Stačí když ten černý štípneš 5cm od iso, tu část co vede do auta zaizoluješ a to co zbyde u ISO, tak spojíš s červeným a bude hrát jakékoliv rádio i při vypnutém zapalování.



No ten drat na napajeni.pokusim se vysvetlit lepe.takze do radia zapojim ISO to je jasne,ale pak tam mam jeste jeden kabel ten nevim jestli ma bejt zapojenej nebo nema bejt zapojenej ale radsi jsem to zapojil.U me je to bilej kabel posilam foto na ukazku a tam mi to proste nejde zapojit kabel je moc kratkej nevis na co to vubec je?na obrazku je to v pravo dole.Pokud mas cas jsem klidne na ICQ-301-492-454


[http://img388.imageshack.us/img388/2599/img2005nk2.jpg][/link]
[http://img490.imageshack.us/img490/1908/img2006sp8.jpg][/link]
Legend
Odeslal: Thursday 05 July 2007 - 16:02:08

tak to je ideální situace. Stačí když nějakým nožíkem odřízneš celý ten třetí ISO konektor s 10 pinama (ten je pouze pro display a CD měnič) a zůstanou ti spojené dva po osmi. Jak to myslíš s drátem napájení? Kdybys mohl trochu upřesnit... Jediné co bude třeba přepojit je trvalé + a + po zapnutí zapalování: V oplech jsou tyto 2 dráty vzájemně přehozené oproti jiným autům. Trvalé + je červený kabel a + po zapnutí zapalování je černý. Stačí když ten černý štípneš 5cm od iso, tu část co vede do auta zaizoluješ a to co zbyde u ISO, tak spojíš s červeným a bude hrát jakékoliv rádio i při vypnutém zapalování.
TheFan
Odeslal: Thursday 05 July 2007 - 15:03:11

Jeste jedna vec nejsou mi ty fotky od tebe.
Anonymní
Odeslal: Thursday 05 July 2007 - 15:01:22

Legend napsal ...

Ve spodní části obrázku máš normální ISO konektor, ten by měl pasovat do auta. V horní části obrázku mi to připomíná klasický konektor Sony/Aiwa, ke kterému ještě patří redukce. Nezůstala ti ta reduce v autě? Třeba máš o 10cm dál normální ISO konektor. Pokud to dobře chápu, to spodní rádio jsi koupil a chceš ho zapojit?

a tady je zapojení ISO konektoru




takze mas pravdu ta redukce se da odpojit nekdo to tam dal aby mi tam slo jine radio to bylo zrejme do tehle doby v poradku.ALE(hrozny slovo ?lola ) kdyz to odpojim tak tam mam tyhle ISO konektory 3 nad sebou a jsou ksobe priletovany tim padem to tam nejde nacvaknout.No a jeste jeden problem nejde mi do toho SENCORU napojit drat na napajeni coz je asi horsi ze?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0759 sec,0.0308 z toho dotazů.