• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek :: Re: bezpečnostní zámky na Alu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
vojta
Odeslal: Sunday 03 June 2007 - 14:19:53
Zdravím Vás a otravuji s dotazem.Mam orig opel Alu(taková jako ferrari,pětipaprsková) a nemam ten klíček,co otvírá víčko,pod kterým jsou šrouby.Nevíte o nějakém bezbolestném způsobu,jak to otevřít?nechci kola zničit,ani poškodit.
Těch dotazů asi ode mě přibude,včera jsem koupil Omegu a docela v tom tápu.Dík moc za případnou pomoc.
Poslední odpovědi
vojta
Odeslal: Monday 04 June 2007 - 00:25:53

Děkuji za pomoc...hned zitra to zkusím.Měl jsem za to,že to je nějak vychytané a zabezpečené,třeba jako zámek FAB,nebo něco na ten způsob..Jde zřejmě tedy jen o to,aby ty tři otvory byly současně zamáčknuté nebo tak něco..Ještě jednou děkuji za odpověď.
Legend
Odeslal: Sunday 03 June 2007 - 14:31:12

Podobnou situaci jsem taky řešil a nakonec to šlo dost jednoduchým způsobem. Vezmi si 9mm ořech z malé goly, přilož ho k pojistnému šroubu a označ si na něj lihovkou přesnou polohu direk ve šroubu. Potom plátkem pilky a pilníčkem odpiluj oříšek tak aby na něm zůstaly jen ty 3 výstupky. Pak už jen vyšroubuješ šroub.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0695 sec,0.0345 z toho dotazů.