• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: samolepky na budíky Omega B
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
PETR BRNO
Odeslal: Saturday 10 February 2007 - 17:00:42
Ahoj.Nemate nekdo vzor samolepek na budiky Omega B?Predchozi majitel (umelec) __; zabarvil budiky asi fixou a je to des... __; Ma-li nekdo v pocitaci a poslal by je tak bych byl moooc stastnej...Nebo jakykoli odkaz
Dik
Poslední odpovědi
qpc
Odeslal: Friday 02 November 2007 - 18:59:33

Jany napsal ...

Cuz chlapy nevite kde by se dali sehnat bily budiky na omegu B??????????



tady:

Odkaz
ndefo
Odeslal: Friday 02 November 2007 - 18:58:21

Ja osobne jsem si budiky udelal sam tak, ze jsem si udelal na pocitaci sablonu se shodnym rozmerem a vzhledem podle originalu... nakreslil / prekreslil si co jsem chtel jak jsem chtel, kam sem chtel a nechal ve fotolabu vytisknout jako fotku A4, bohuzel leskle, matny papir nemeli, ale nevadi i tak to vypada... Goood _; ...a neleskne se to tak ze by to jakkoli vadilo.
pozn. po nainstalovani to prosvita cele, je to preci jen papir... takze jsem to z druhe strany polepil hlinikovou paskou tam kde nechci aby to svitilo...
jednoduche, pekne, MOJE + fofrklacek jsem udelal stejnym zpusobem...
pokud nekdo chce, muzu mu tu sablonu poslat... X20XEV
Jany
Odeslal: Friday 02 November 2007 - 17:45:42

Cuz chlapy nevite kde by se dali sehnat bily budiky na omegu B??????????
Leon
Odeslal: Friday 28 September 2007 - 14:52:07

Nemáte někdo naskenované budíky na Omega B 2.5 V6?
Nebo jenom palubovku na díly s těma kotoučkama ,chci si nechat uděla bílé polepy.Dík _;
Anonymní
Odeslal: Monday 12 February 2007 - 20:30:33

o tom napnutí řetězu je to kec ktery nekdy pomuže na začatku problemu .Je to vydřená hlava,jednoducha kontrola.Když nechce chytit, polij pořadně čerpadlo studenou vodou,chytne rychlej-tak je hlava na 99% spatna a bude se to zhorsovat.
Legend
Odeslal: Sunday 11 February 2007 - 23:15:20

Ahoj hery, zrovna se hodí že jsi tady. Měl bych dotaz na motor 2.5TD. Mám špatné teplé starty a nemůžu přijít na to, jak seštelovat napnutí rozvodového řetězu, abych eliminoval jeho vytahání. dík
hery
Odeslal: Sunday 11 February 2007 - 21:31:11

naprava dolu nemusí,vyměna pro mechanika 3 hodiny.
Legend
Odeslal: Sunday 11 February 2007 - 14:59:30

Přesně jak píše JOB, diferák. Docela dost odcházejí, ale radši pořádně zkoukni poloosy ikdyž těma to asi nebude. U áčkové Omegy je celkem sranda, že se musí shodit celá zadní náprava aby šel vyměnit diferák. Drží shora na 4 šroubech na nápravnici.
JOB
Odeslal: Sunday 11 February 2007 - 13:41:44

Poloosy jsou vidět takže ty se asi netočej , že ? Tak to bude diferák.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0506 sec,0.0161 z toho dotazů.