• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek :: Re: Cvakání při plném rejdu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Slayer
Odeslal: Saturday 13 January 2007 - 13:36:51
Když dám plný raid, tak při přidání plynu slyším takové divné zvuky, jako kldyž přeskakuje řetez na jízdním kole. Čím to může být? Popř. co se mi může stát?
Poslední odpovědi
Yper
Odeslal: Saturday 13 January 2007 - 14:44:02

No, to je přesně to, co Ti Legend napsal jako jednu možnou příčinu.
Vadná ložiska nad přužinami nebo horní uložení tlumiče - je to samé - ještě možná by stálo za to tam nahoře vyměnit gumové misky - když už by to bylo venku.
Slayer
Odeslal: Saturday 13 January 2007 - 14:33:43

Hladinu kapaliny tam mám dostatečnou. Kolik stojí ta ložiska včetně práce? Také je auto hrozně citlivé na boční vítr a v případě že stojím v koloně, tak ho rozhoupou i rychleji jedoucí auta v protisměru. Mechanik mi po testu tlumičů (LP 74%, PP 65%, oba zadní shodně 85%) řekl, že tlumičena to tedy není a že to nejspíš bude horní nebo dolní uložení tlumiče. Je to možné?
Legend
Odeslal: Saturday 13 January 2007 - 13:49:39

o je dost neobvyklé u zadního náhonu. U předního náhonu by to znamenalo špatné vnější klouby v poloosách, ale u Omegy by to mohly být špatné ložiska nohoře nad pružinama, nebo odcházející servopumpa, těžko říct. Máš dostatečnou hladinu v servu?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0739 sec,0.0180 z toho dotazů.