• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra eletrika :: Re: Sintra xenony
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Michal
Odeslal: Tuesday 12 December 2006 - 18:33:25
nazdárek, Sintristi, máte někdo kontakt na někoho, kdo dovede sehnat xenové světla na Sintru? Případně, jestli tomu rozumíte, poraďte, jestli se dají použít přestavbové sady Bi-Xenon, případně za jakých podmínek, Díky
Poslední odpovědi
kosta
Odeslal: Wednesday 16 January 2008 - 17:04:22

A radio vam hraje čistě?
Legend
Odeslal: Wednesday 16 January 2008 - 16:55:57

VVDDVVDD: podlě mě by mělo stačit zajet do Opelu a nechat si na diagnostice vymazat xenony z palubního PC. Mě odešly čidla na nápravách, takže mi to pořád hlásí "headlamp range" a to i když jsem úplně odpojil kabel vedoucí z řídící jednotky xenonů do displaye. Takže by to mělo jít přeprogramovat tak, jakože auto vůbec žádné xenony nemá.
kosta
Odeslal: Wednesday 16 January 2008 - 15:33:06

čus oplus mam astru f mam taky namontovan bixenon ale ruši mi to radio ,CD v pohodě ,nemate taky podobny problem ,co s tim?
vvddvvdd
Odeslal: Tuesday 15 January 2008 - 02:54:58

Tak jsem tam ty bi-xenony hrknul taky. Otravuje mě ale ta hláška na pal PC. Bi-xenon má totiž úplně jiný zapojení, než xenon. Nápájení silové části je přímo z baterie, cívka ovládacího relé je napojena místo jedné žárovky, od druhé žárovky zůstane prázdný konektor. Přemýšlel jsem, jak to nasimulovat, že to je Ok, ale nic mě nenapadá. Bočník předem považuju za nesmysl, aby mi někam zbytečně ubíral 100W z alternátoru a ještě by potřeboval chladič přes celou kapotu.... Úplně citlivý to měření není, rozdíl mezi 55W žárovkou a 35W balastem to nepozná, to už mám odzkoušený z Omegy. Ale cívka ovládacího relé je na to příliš slabá, ta žárovku nenahradí. Nemáte někdo tušení, jestli by tu kontrolu žárovek v předních světlech nešlo na TECHu vypnout?
Michal
Odeslal: Sunday 04 February 2007 - 12:48:32

...eště mejl: sintra1/zavináč/seznam.cz
Michal
Odeslal: Sunday 04 February 2007 - 12:43:35

VGT napsal ...

Tak gratuluji, Michale. Jseš první o kom vím, že má bixenony H4. Nemohl bych se na to někdy přijet podívat?
Moje e.adresa: vegete/divný znak/seznam.cz



Klidně přijeď, jsem z Hodonína. Je to tento typ: Odkaz
VGT
Odeslal: Saturday 03 February 2007 - 16:43:30

Tak gratuluji, Michale. Jseš první o kom vím, že má bixenony H4. Nemohl bych se na to někdy přijet podívat?
Moje e.adresa: vegete/divný znak/seznam.cz
Michal
Odeslal: Saturday 03 February 2007 - 15:32:22

Tak, už je tam mám, nakonec to nejsou xenony-halogeny, ale jsou to bi-xenony, potkávačky i dálky. Svítí to fantasticky, světlo je příjěmné, bílé. Ještě si musím nechat namontovat nějaké relé, protože mají odběr jenom 35W, původní žárovky měly 55W, tak počítač pořád hlásí, že mám špatnou žárovku. To je ale detail, podstata je, že konečně něco vidím. _;
Tomik22
Odeslal: Tuesday 09 January 2007 - 16:01:39

Pat a Mat Dobrý. Já si ale myslím, že je to celkem v pohodì. Znám èlovìka, co si to koupil a zatím na pohodu. Uznávám, že to na pohled asi není to pravé oøechové, ale pokud si to chce koupit, aby to svítilo, tak vzhled mu mùže být jedno. Rozhodnì to vidím jako jednodušší konstrukci, než tøeba naklápìcí bi-xenony H4. Co chce Michal je H4-2. Pøed tím je H4-1, to je jenom potkávaèka xenon, dálka zrušena (jedna baòka na patici). Po H4-2 je H4-3, to jsou naklápìcí výbojky (elektromagnetická zmìna ohniska, jedna baòka na patici) a pak H4-4, tedy podobný Pat a Mat, ale není vedle sebe žárovka a výbojka, ale dvì výbojky, tedy dvì baòky na patici. Stejnì se to všechno mastí nìkde v Èínì...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0647 sec,0.0343 z toho dotazů.