• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika :: Re: Reset-smazání "Insp 0" na displeji kilometrù - Corsa C
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Jindra
Odeslal: Monday 11 December 2006 - 14:48:11
Zdravím a obracím se na Vás znalé. Bouchl jsem do stolu a øekl jsem si, že si garanèky udìlám sám. Tudíž jsem si vymìnil olej a olejový filtr, stav km 28 tis. No jo, ale displej mi ukazuje pøi nastartování po dobu cca 4s "Insp 0". Volal jsem do Oplu a tam mi øekli, že pøi garanèí prohlídce u nich se zároveò resetuje ono "Insp 0" napojením na diagnostiku a ještì mi vynadali, že to nechávám dìlat nìkde jinde. Lze to vyresetovat (smazat) napø. odpojením baterky na cca 15 min ? Dìkuji všem za odpovìdi a šikovným rukám zdar !
Corsa C 1,2 16V r.v. 12/2003 _;
Poslední odpovědi
Jindra
Odeslal: Wednesday 28 November 2007 - 12:40:44

SUPER, díky za radu, funguje to pouze s tím brzdovým pedálem. Mějte se !
Petr D
Odeslal: Saturday 01 September 2007 - 10:10:09

Já to mám u Astry G tak,že podržím nulování kilometrů a zapnu zapalování. Po pár vteřinách se to "insp" vypne.
Anonymní
Odeslal: Saturday 01 September 2007 - 09:47:18

Čau musiš stlačiť tlačitko nulovania kilometrov,stlačiť brzdový pedál a zapnúť klúč potom sa ti nastavý interval kilometrov.toto je správny postup
Anonymní
Odeslal: Wednesday 13 December 2006 - 07:52:26

Díky za tip, ale ten popisovaný postup nefunguje, otočím klíčkem (při stisknutém denním počítadle) a na displeji se mi objeví blikající "Insp" a svítící "----". Prosím o radu a díky všem !
Anonymní
Odeslal: Monday 11 December 2006 - 14:58:36

Hmm, takže výsledek bude, že mi "Insp 0" zmizí, tj. nebude se zobrazovat po nastartování vůbec, bebo se to změní pouze na to, že mi po nastartování bude zobrazováno "Insp ---"
Anonymní
Odeslal: Monday 11 December 2006 - 14:55:16

Zdravím a obracím se na Vás znalé. Bouchl jsem do stolu a řekl jsem si, že si garančky budu dělat sám. Tudíž jsem si vyměnil olej a olejový filtr, stav km 28 tis. No jo, ale displej mi ukazuje při nastartování po dobu cca 4s "Insp 0". Volal jsem do Oplu a tam mi řekli, že při garanční prohlídce u nich se zároveň resetuje ono "Insp 0" napojením na diagnostiku a ještě mi vynadali, že to nechávám dělat někde jinde. Lze to vyresetovat (smazat) např odpojením baterky na cca 15 min ? Děkuji všem za odpovědi a šikovným rukám zdar !
Corsa C 1,2 16V r.v. 12/2003
Martas
Odeslal: Monday 11 December 2006 - 14:52:31

Jindra napsal ...

Zdravím a obracím se na Vás znalé. Bouchl jsem do stolu a øekl jsem si, že si garanèky udìlám sám. Tudíž jsem si vymìnil olej a olejový filtr, stav km 28 tis. No jo, ale displej mi ukazuje pøi nastartování po dobu cca 4s "Insp 0". Volal jsem do Oplu a tam mi øekli, že pøi garanèí prohlídce u nich se zároveò resetuje ono "Insp 0" napojením na diagnostiku a ještì mi vynadali, že to nechávám dìlat nìkde jinde. Lze to vyresetovat (smazat) napø. odpojením baterky na cca 15 min ? Dìkuji všem za odpovìdi a šikovným rukám zdar !
Corsa C 1,2 16V r.v. 12/2003 _;


Nekdo tu psal tento postup :

Vypnpout klicek stisknout a drzet nulovaci tlacitko denniho pocitadla a pri tom zapnout
klicek a drzet tak dlouho dokud se neobjevi ----

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0492 sec,0.0172 z toho dotazů.