• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo Hi - Fi :: Re: sencor a mizející datum
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
pieters
Odeslal: Friday 20 October 2006 - 16:50:19
Ahoj,mam Corsu r.v. 2000 a mam v ni radio Sencor na kazety,vzdycky kdyz ho zapnu tak mi zmizi datum vedle hodin a teplomeru.Chci se zeptat jestli je to normalni (pochybuju) nebo je nekde chyba.Radio je zapojeny OK,normalne na konektory,ktery jdou do svazku.Jestli uz je tehle problem nekde rozebranej tak se omlouvam...Jinak diky za rady...
Poslední odpovědi
Palic
Odeslal: Friday 20 October 2006 - 19:16:43

pieters napsal ...

Ahoj,mam Corsu r.v. 2000 a mam v ni radio Sencor na kazety,vzdycky kdyz ho zapnu tak mi zmizi datum vedle hodin a teplomeru.Chci se zeptat jestli je to normalni (pochybuju) nebo je nekde chyba.Radio je zapojeny OK,normalne na konektory,ktery jdou do svazku.Jestli uz je tehle problem nekde rozebranej tak se omlouvam...Jinak diky za rady...


resenim je podle typu displeje odpojit jeden drat vedouci do displeje........ projed starsi prispevky dost se to tu resilo......

Martas
Odeslal: Friday 20 October 2006 - 16:57:50

pieters napsal ...

Ahoj,mam Corsu r.v. 2000 a mam v ni radio Sencor na kazety,vzdycky kdyz ho zapnu tak mi zmizi datum vedle hodin a teplomeru.Chci se zeptat jestli je to normalni (pochybuju) nebo je nekde chyba.Radio je zapojeny OK,normalne na konektory,ktery jdou do svazku.Jestli uz je tehle problem nekde rozebranej tak se omlouvam...Jinak diky za rady...


Je to normalni, na display se pri pouziti originalniho "Opel" radia zobrazuji misto datumu udaje o rozhlasove stanici pripadne prehravani kazety/CD.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0401 sec,0.0156 z toho dotazů.