• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní :: Re: palivová nádrž VeBe X18XE
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
diago
Odeslal: Friday 13 October 2006 - 23:38:10
Proč můžu natankovat max. 43l a víc mě do nádrže nevejde, když je předepsaná 60l? Díky za pomoc.
Poslední odpovědi
strelak
Odeslal: Wednesday 09 July 2014 - 10:47:20

Ahoj,
dík, v neděli se do toho pustím.
Anonymní
Odeslal: Tuesday 08 July 2014 - 20:16:21

To neni slozity. Mel jsem to dole, kdyz mi praskla jedna brzdová trubka nad nádrží. Nejdřív to vyjeď, aby tam zbylo před demontáží co nejmíň. Nádrž je plechová a těžká sama o sobě až až. Pak pod pravym zadnim sedadlem odpojit hadicky a elektriku od cerpadla, zespoda odpojit hadice co vedou k otvoru pro tankování. Pak sundáš palivovej filt, odmontuješ 4 šrouby, který drží nádrž a je to hotovy.
strelak
Odeslal: Saturday 05 July 2014 - 21:44:58

Ahoj všichni,
tak zase po dlouhé době...Ač se to zdá neuvěřitelné, moje VB stále jezdí..
Mám jen menší problém s tekoucí nádrží .
Neměl by někdo návod, jak vyměnit palivovou nádrž?
Opel VB kombi, rv. 96.
Dík
Strelak
Martas
Odeslal: Monday 13 November 2006 - 09:06:50

iopkek napsal ...

Já nádrž měnil a měl jsem vedle pro porovnání kanystr a mohu říci, že maximum nádrže bude těch 50 - 55 litrů.


Tak to zas ne, do VeA se 60 litru veslo a kdyz vemes v uvahu ze u kazdyho auta se vstrikovanim paliva je minimalne 5l ktery v nadrzi zustanou vzdycky, tak do nadrze se 60l vejde, to ze je nevyjedes je uz vec druha.
Pája J.
Odeslal: Monday 13 November 2006 - 09:05:50

Já teď zkusim, kolik najedu na plnou nádrž a pak kolik litrů dotankuju. Počítač hlásí dojezd asi 700 km.Já totiž nikdy plnou nedával, až teď.
Nebo že bych dotankoval víčkem pod sedadlem a hned viděl, jestli budík nehapruje? Sranda. A možné řešení to je.Nebo zlobí plovák, ale ten nevim, jak štelovat.
iopkek
Odeslal: Monday 13 November 2006 - 09:03:10

Pája J. napsal ...

Tak jsem včera tankoval plnou nádrž a jejda, ručička ukazuje jen cca 55l. Že bych měl i já zavzdušněnou nádrž?Pomůže odšroubování víčka pod zadními sedadly a třeba profouknout hadičky? Má s tim někdo zkušenost? __;

Je to normální stav. Plovákový měřák není vůbec přesný. A pokud někdo viděl vymontovanou nádrž tak by pochyboval, že se tam těch 60 litrů vůbec vejde v porovnání se třemi 20 l kanystry. Já nádrž měnil a měl jsem vedle pro porovnání kanystr a mohu říci, že maximum nádrže bude těch 50 - 55 litrů.
Martas
Odeslal: Monday 13 November 2006 - 08:05:43

Pája J. napsal ...

Tak jsem včera tankoval plnou nádrž a jejda, ručička ukazuje jen cca 55l. Že bych měl i já zavzdušněnou nádrž?Pomůže odšroubování víčka pod zadními sedadly a třeba profouknout hadičky? Má s tim někdo zkušenost? __;


A koliks tam dotankoval ? Me osobne udaj na budiku prilis nezajima, pokazdy beru do plny a nuluju si pocitadlo, takze nejpozdeji tam mam 600km (coz se nestava vetsinu dotankovavam 45l) tak tankuju. Jinak pri plny me to sice ukaziuje 60l ale po ujeti nejakych 50km to spadne na tu prvni rysku a kdyz uz me trvale sviti hladovy oko (coz se mi za rok stalo zatim 2x) tak tam dotankuju nepatrne prez 50l .....
Pája J.
Odeslal: Monday 13 November 2006 - 07:59:17

Tak jsem včera tankoval plnou nádrž a jejda, ručička ukazuje jen cca 55l. Že bych měl i já zavzdušněnou nádrž?Pomůže odšroubování víčka pod zadními sedadly a třeba profouknout hadičky? Má s tim někdo zkušenost? __;
iopkek
Odeslal: Monday 16 October 2006 - 05:44:16

Jestliže je deformována nádrž shora, pak tu přetokovou trubku těžko půjde dostat výš, než pracně nádrž demontovat, opravovat a montovat zpátky je výhodnější koupit novou (cca 3500-5000 neorigo). Ta stará je stejně silně orezlá a je velká pravděpodobnost, že pri opravě praskne. Nádrž je z hlubokotažného plechu a stárnutím materiál tvrdne.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0569 sec,0.0181 z toho dotazů.