• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi :: Re: SiemensVDO CDR500 přeskakuje CD na nerovnostech
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
klubo
Odeslal: Friday 13 October 2006 - 22:18:09
Jak moc vám přeskakuje cd na nerovnostech, mě stačí i drobná nerovnost, myslel sem že to má nějaký čtení napřed aby se tomu přeskakování zabránilo...nebo mam nějakej citlivej kus?
Poslední odpovědi
Legend
Odeslal: Saturday 14 October 2006 - 18:12:00

Já všechny CD vypaluju rychlostí 48x a nikdy nebyl problém (mám rádio Sony na MP3, dříve jsem měl CDR500). Jestli to přeskakuje, většinou seřízení pomůže jen dočasně a pak se to zhoršuje.
kosta
Odeslal: Saturday 14 October 2006 - 16:12:46

ja ho mam a taky žadnej problem přejezdy koleji nerovnosti super drži stopu _;
klubo
Odeslal: Saturday 14 October 2006 - 15:32:28

hm takže todle půjde zpět k původnímu majiteli
JOB
Odeslal: Saturday 14 October 2006 - 15:29:33

Za celej rok co ho mám tak přeskočilo jednou a to byla díra jak prase. Kupoval jsem ho na inzerát ,údajně nový i na to vypadalo.
Dmcd
Odeslal: Saturday 14 October 2006 - 15:11:46

klubo napsal ...

nemůže bejt třeba něco v tom rádiu uvolněný?


uvolnenyho tam nic neni, je to bezna zavada na CD prehravaci kterej ma bud zanesenej laser nebo jiz malinko vice propalenou cocku - tady opravdu pomuze jen vycistit a potom nechat seridit... ale tak i tak to radio (resp. laser) je jiz na horizontu sve zivotnosti a moc od nej jiz necekej...
klubo
Odeslal: Saturday 14 October 2006 - 13:07:32

tak cd pálený 8x nepomohlo, schválně sem jel po kočičiích hlavách a tam to nehrálo vůbec jak to furt přeskakovalo, přitom si pamatuju že s tim starym cdr500 sem tam jezdil a přeskočilo to dycky až na konci kde je takovej hup...nemůže bejt třeba něco v tom rádiu uvolněný?
Martas
Odeslal: Saturday 14 October 2006 - 08:04:29

Presne jak pise Broucek, jestli ti to dela uz od zacatku co ho mas muzes zkusit palit pomaleji, pokud to zacalo "ted" zkus vycistit mechaniku (bez rozebirani doporucuji cistici CD na ktere se "kape" cistici emulze).
Koneckoncu ona se CAR500 uz prece jen dela nejakou dobu takze pokud mas to radio v aute par let uz na to ma narok (
Mája
Odeslal: Friday 13 October 2006 - 22:47:54

Netvrdim,že to bude tim,ale z vlastní skušenosti to mam potvrzený. Jestli ti to bude skákat i při pomalim vypálení tak potom,ještě vyčistit čočku lihem a když ani to nepomuže tak jít k někomu kdo se v tom vyzná a ať trochu pošteluje sklon Laseru,dá se i trochu zesílit,ale to už je opravdu krajní mez,pak se rychle krátí životnost.
klubo
Odeslal: Friday 13 October 2006 - 22:38:55

klubo napsal ...

vypaloval sem 16x, zkusim teda 4x

tak nejmíň mi jde 8x tak to vypálim a vyzkoušim

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0609 sec,0.0272 z toho dotazů.