• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra převodovka :: Re: Kulisa řadicí páky
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
timony
Odeslal: Wednesday 27 September 2006 - 15:43:23
Ahoj,
odmontoval jsem kryt kolem řadící páky a zjistil, že řadicí páka v tom umělohmotném kloubu sedí dost volně.. má to vůli jak kyčle důchodce... ale když jsem koukal více, žádné opotřebení jsem nezaznamenal. Nedá se to nějak dotáhnout, seřídit? Při řazení se to docela projevuje (ta vůle)
díky Tomáš
Poslední odpovědi
Colommbo
Odeslal: Sunday 17 June 2012 - 20:16:08

Já jsem si nezačal, pane učiteli...
Martas
Odeslal: Sunday 17 June 2012 - 19:20:32

Hezky si povidate ve vlaknu mrtvem 6 let ...
Colommbo
Odeslal: Sunday 17 June 2012 - 18:47:39

Hrubé viem, to je počesky silné, ale čo može byť počesky hen tá oná zdrhovačka... ? ?:!: _;
traker
Odeslal: Sunday 17 June 2012 - 12:23:43

ja som to vyriesil jednoducho. Hrube zdrhovacky navliect povedla klbu a zvonku puzdra spojit. Vola sa tym vymedzi a je to ako nove
Henry
Odeslal: Thursday 28 September 2006 - 17:26:23

Veru klasika, ale u Opla riesenie na zaplakanie, resp. pre vacsie zisky.
Je to klasicky klb v puzdre, kde sa trenim obrusuje vlozka z nejakeho siveho materialu (aspon u mna). Kedze sa da klb lahko rozobrat, logicky som cakal, ze Opel k tomu predava nahradne vlozky ... omyl, pre istotu radsej menia celu kulisu, nahradne diely k nej v Opli neexistuju.
qpc
Odeslal: Thursday 28 September 2006 - 14:58:07

..klasická závada..cpát vazelinou,pokud už je to moc,tak vyměnit..
Anonymní
Odeslal: Thursday 28 September 2006 - 09:30:21

Martas napsal ...

timony napsal ...

Ahoj,
odmontoval jsem kryt kolem řadící páky a zjistil, že řadicí páka v tom umělohmotném kloubu sedí dost volně.. má to vůli jak kyčle důchodce... ale když jsem koukal více, žádné opotřebení jsem nezaznamenal. Nedá se to nějak dotáhnout, seřídit? Při řazení se to docela projevuje (ta vůle)
díky Tomáš


Bohuzel neda ....


Aha... no, takže musím vyměnit půlku auta? Nebo stačí ta kulisa? Jak se to mohlo stát, že to má vůli?
Martas
Odeslal: Wednesday 27 September 2006 - 15:47:14

timony napsal ...

Ahoj,
odmontoval jsem kryt kolem řadící páky a zjistil, že řadicí páka v tom umělohmotném kloubu sedí dost volně.. má to vůli jak kyčle důchodce... ale když jsem koukal více, žádné opotřebení jsem nezaznamenal. Nedá se to nějak dotáhnout, seřídit? Při řazení se to docela projevuje (ta vůle)
díky Tomáš


Bohuzel neda ....

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0466 sec,0.0160 z toho dotazů.