• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi :: Re: Blaupunkt Santa Cruz
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Luda
Odeslal: Tuesday 08 August 2006 - 02:26:24
Dobry den. Mam v Astre G radio CAR300 a zvazuju vymenu. Nekde sem tu cetl, ze pokud koupim radio od stejneho vyrobce, nemel bych met pri vymene radia zadne problemy. Jedna se mi o radion Blaupunkt Santa Cruz. Vi nekdo, jestli bych musel nejakym zpusobem resit predelani ISO ? A myslite, ze by po predelani mohl fungovat i desplay auta ? ( nazev radiostanice ... ) Ten CAR300 je podle me dost slaby, proto ta vymena. Jen bydlim mimo CR a nemam tak velke moznosti co se instalace a predelavani tyka, rad bych to radio jen vyndal a vsunul zase nove bez vetsich zasahu Prosim poradi nekdo ? Predem dekuju.
Poslední odpovědi
Luda
Odeslal: Tuesday 08 August 2006 - 23:40:55

No zkusim a uvidim, uz sem se byl na radio podivat a otestovat. Dokonce jsem v tom obchudku videl i nejake redukce kdyby neco. Tak snad problem nebude,... jen si musim premeret hloubku obou radii aby byla stejna, nerad bych, aby me nove radio trcelo z panelu Diky za radu,caute
Legend
Odeslal: Tuesday 08 August 2006 - 08:07:03

Co se týká ISO konektoru, tak s tím na 100% nebude problém, rádio se připojí a hraje. Horší je to s třetí částí konektoru, která slouží k připojení displaye, ta je jen na originálních rádiích Opel, to asi Blaupunkt nemá. Takže když tam dáš Blaupunkt Santa Cruz, bude hrát, ale nebude zobrazovat názvy stanic.
Luda
Odeslal: Tuesday 08 August 2006 - 02:37:09

... nikde se mi totiz nepodarilo zjistit , zda ma tohle radio stejny typ ISO jako CAR300 Dalsi alternativa je nasledujici: Nomohl by sem nekdo napsat alespon kratky seznam radii ( neoriginalnich CarXXX ), ktere by fungovali bez vetsiho instalacniho zasahu ? Ze nepujde info o stanici na displeyi mi az tak nevadi. Hlavle at nejsou problemy s instalaci. Uffff, snad je to vse. Predem diky. PS: I takovi antitalenti na elektro jako sem ja stale ziji __;

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0461 sec,0.0096 z toho dotazů.