• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér :: Re: Chladic
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
PBR
Odeslal: Thursday 03 August 2006 - 12:42:16
Caute. Mam takyto problem. Chem si od prazskej firmy Zraly (www.zraly.cz) kupit chladic na VeBe. Oni vsak niesu ochodtni mi to poslat na slovensko. Potreboval by som teda zohnat nejaku dobru dusu, ktora byva blizko slov. hranic (aby som koli tomu nemusel cestovat do prahy) a prebrala by mi zasielku. Ja by som potom pre nu prisiel (pripadne by sme spolu sli na miestnu postu to vyzdvihnut). Odmena je ista. Email
Poslední odpovědi
Ascona
Odeslal: Friday 04 August 2006 - 14:20:59

No jasan, akorat v klubu oplistu mirne nezvykle ale originalni _;

A mas uz tu Avensis?


Snad uz to ostatnim vadit nebude ze je to vlakno nepouzitelne, protoze ono v podstate stejne patri do ostatnich....doufam....

PBR
Odeslal: Friday 04 August 2006 - 13:56:09

Ascona napsal ...

Clen s Toyotou, to tady jeste nebylo _;

4 l slivovice __; __; __; beru z5

No vsak vies ze mna ta Toyota nejako stale mata
Ascona
Odeslal: Friday 04 August 2006 - 12:15:51

Clen s Toyotou, to tady jeste nebylo _;

4 l slivovice __; __; __; beru z5
PBR
Odeslal: Friday 04 August 2006 - 12:10:25

Ascona napsal ...

PBR napsal ...

Ascona napsal ...

No malem se tady o tebe strhla bitka
Tak to je fajn zes to nejak vyresil a tohle je urcite nejlepsi reseni.

No vies , podla mna to nieje najlepsie riesenie , pretoze si teraz nemozes vyhodit z kopytka , ale neboj sa kazdy kto sa ponukol dostane odo mna na najblizsom zraze odmenu


Tak to je slovo chlapa _; Ale kazdopadne ja beru odmenu i za Roba, snazil se mi prekazit muj hamizny plan a to se preci nedela A kdyz tak vlastne premyslim, tak ostatni by se stejne odmeny dobrovolne vzdali, jsou preci cestni,takze beru vsechno





Tak ta beriem za slovo - tie 4 litre slovenskej slivovice - no neviem ci sa na to citis , mozno este prehodnotis svoj postoj a predsa sa len s nikym podelime , ci nie
Ascona
Odeslal: Friday 04 August 2006 - 11:22:06

PBR napsal ...

Ascona napsal ...

No malem se tady o tebe strhla bitka
Tak to je fajn zes to nejak vyresil a tohle je urcite nejlepsi reseni.

No vies , podla mna to nieje najlepsie riesenie , pretoze si teraz nemozes vyhodit z kopytka , ale neboj sa kazdy kto sa ponukol dostane odo mna na najblizsom zraze odmenu


Tak to je slovo chlapa _; Ale kazdopadne ja beru odmenu i za Roba, snazil se mi prekazit muj hamizny plan a to se preci nedela A kdyz tak vlastne premyslim, tak ostatni by se stejne odmeny dobrovolne vzdali, jsou preci cestni,takze beru vsechno


PBR
Odeslal: Friday 04 August 2006 - 11:12:52

Ascona napsal ...

No malem se tady o tebe strhla bitka
Tak to je fajn zes to nejak vyresil a tohle je urcite nejlepsi reseni.

No vies , podla mna to nieje najlepsie riesenie , pretoze si teraz nemozes vyhodit z kopytka , ale neboj sa kazdy kto sa ponukol dostane odo mna na najblizsom zraze odmenu
Ascona
Odeslal: Friday 04 August 2006 - 07:39:58

No malem se tady o tebe strhla bitka
Tak to je fajn zes to nejak vyresil a tohle je urcite nejlepsi reseni.
PBR
Odeslal: Friday 04 August 2006 - 07:31:57

Dakujem vsetkym za ochotu . Fakt som necakal tolku odozvu - diki moc. Ale najviac mi pomohol asi ooonr ktory mi dal okdaz na jednu slovensku firmu z BA a ty mali ten chladic o 700Sk drahsi - cize sa mi neoplati spekulovat a beriem ten. Diki vsetkym - na najblizsom zraze to oplatim _;
Ascona
Odeslal: Friday 04 August 2006 - 06:58:12

rob napsal ...

Máte pech,chlapec je z Nitry,takže spíš jih moravy.Ascona zase bez výdělku. ?lola


Ach jo a ja uz se tesila jak si vyhodim za istou odmenu z kopytka

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0671 sec,0.0342 z toho dotazů.