• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor :: Re: Kolisani volnobeznych otacek
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
B.K.
Odeslal: Sunday 16 July 2006 - 20:24:35
Zdravim vsechny ucastniky tohoto fora. Mam asi mesic Zafiru 2,2DTI a cca pred tydnem jsem zjistil, ze kolisaji volnobezne otacky mezi 800 a 1200/min. Nezalezi pritom, jestli je motor zahraty, nebo studeny, jestli je, nebo neni spustena klimatizace. Vsechno ostatni funguje bez problemu. Poradte prosim cim by to mohlo byt.
Poslední odpovědi
Libor
Odeslal: Friday 16 May 2008 - 21:41:36

Zdravím, chci se zeptat jestli jsi to už odstranil. Mám motor úplnì stejný Z22SE benzín tak týden také zaèal pøi volnobìhu cukat a kolísají otáèky že se chvìje celé auto tedy jen když je motor ohøátý pøi studeném motoru je to v pohodì. Obèas se i rozsvítí kontrolka elektroniky motoru. Když je teply motor tak nastartuji jen s pøidáním plynu jinak nechytne. Vymìnil sem svíèky a závada neodstranìna. Zkusím vyèistit regulátor volnobìhu a škrtící klapku. Není tady nìkde obrázek kde to u motoru Z22SE je? Díky za rady
stavik
Odeslal: Sunday 20 August 2006 - 06:33:35

Jirka napsal ...

Ahoj, mam zhruba 14 dní ten samy problem, akorat s benzinovým motorem 2,2i. Zkusil jsem vymenit svícky, ale problém pretrvává. Pri volnobehu kolísají otácky tak, že pravidelné kolísání zpusobuje nepríjemné "cukání" celého vozu. Pri jízde je vše OK. Pripojuju se k prosbe o radu, co by to mohlo zpusovat... Díky.



Bracha ma neco podobneho a pry by to mohlo byt cidlo otacek. Zkuste si to vyhledat zde na foru, urcite se to tu mnohokrat probiralo.
Jirka
Odeslal: Saturday 19 August 2006 - 19:34:36

Ahoj, mam zhruba 14 dní ten samy problem, akorat s benzinovým motorem 2,2i. Zkusil jsem vymenit svícky, ale problém pretrvává. Pri volnobehu kolísají otácky tak, že pravidelné kolísání zpusobuje nepríjemné "cukání" celého vozu. Pri jízde je vše OK. Pripojuju se k prosbe o radu, co by to mohlo zpusovat... Díky.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0532 sec,0.0280 z toho dotazů.