• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika :: Re: Servomotor do centrálu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
LudaS
Odeslal: Wednesday 12 July 2006 - 15:09:04
Dotaz - odešlo mi u omega B servo centralu 5tých dveří. Dotaz zní je nutno kupovat originál nebo se dá koupit volně prodejné servo na českém trhu (za jetý originál chtějí asi 700Kč, za nové servo od jiného výrobce cca 150Kč) teda zajímá mě jestli serva všech centrálů mají stejný zdvih a výkon.
Diky Ludek
Poslední odpovědi
Yper
Odeslal: Monday 17 July 2006 - 15:03:07

2 Palic: ..teď to máš popletený Ty, protože jsi přišel s křížkem po funusu! hihi
Podívej se pořádně na můj příspěvek ze 13.07.06!
Tam to vše sumarizuji, protože ten odkaz a to, že jsem se podíval do svých 5.dveří, mne přesvědčilo a napsal jsem to proto, aby "OBECNĚ" a náhodou u jiných čitatelů (ti co sem přijdou náhodou a nemají pročtena všechna vlákna) nedošlo k mýlce, že když 5.dveře u VéBé mají dělený systém v 5.dveřích, že tak mohou mít i ve zbylých čtyřech dveřích - jako např. Omega!
2 Ludas: ano, jde to rozebrat a smontovat bez poškození - jak ty krabičky, tak i ty dělené.
Vždy však záleží jen a jen na míře zručnosti rozebiratele! _;
LudaS
Odeslal: Monday 17 July 2006 - 13:17:11

A navíc jetej originál může odejít dost rychle...řek bych že je lepší koupit nový

jenom YPER tu mluvil o rozebírání serva...jde to i bez zničení a zpetného slepení krabičky?
JOB
Odeslal: Friday 14 July 2006 - 18:33:54

McMurdock napsal ...

Hmm, když nemaš 700 na jetej original serva, prodej omegu a kup si Š120. Já bych si do omegy nějaký laciný šunty, které pak musím celý den upravovat nedal. Sorry můj názor.

Mc

Třeba Jablotron má serva celkem v pohodě a stojej pár kaček
Palic
Odeslal: Friday 14 July 2006 - 17:44:00

Yper napsal ...

2 Palic: těmi kuchlými dveřmi ale myslíš 5.dveře!


no odzacatku se ve vlaken resi servo patych dveri........ ty jsi zacal o vodnikovi, ale tam jsme delali predni dvere a to je jinaaaa.......... (mas to uz nejaky popleteny strejdo..... )
McMurdock
Odeslal: Friday 14 July 2006 - 09:46:59

Hmm, když nemaš 700 na jetej original serva, prodej omegu a kup si Š120. Já bych si do omegy nějaký laciný šunty, které pak musím celý den upravovat nedal. Sorry můj názor.

Mc
prťka
Odeslal: Friday 14 July 2006 - 07:22:04

u pátých dveří je vždy servo a zámek zvlášť....asi palic mluví o pátých...jinak tomu taky nerozumím
Yper
Odeslal: Friday 14 July 2006 - 07:13:57

2 Palic: těmi kuchlými dveřmi ale myslíš 5.dveře!
Palic
Odeslal: Thursday 13 July 2006 - 19:36:04

Yper: ja mam ted kuchly dvere na VB a je tam samostatne zamek a samostatne servo, servo vypada jko klasice servo ktere prodava jablotron......

je jasny ze original je original, ale pokud by stak original treba 1000,- tak bych se na to vybodnul a upravil servo za 150Kc.......
Yper
Odeslal: Thursday 13 July 2006 - 14:07:52

2 LudaS: O.K., dobře, že jsi tenhle odkaz tady uvedl.
Obecně tedy platí, že:
- na Omeze B ve všech 5ti dveřích, je tebou uvedený odkaz na typ zámku a servomechanismu - jedná se vlastně o samostatný zámek (všech 5ti dveří) a samostatné servo, které tahá za ovládání zámku. Samozřejmě, že servo se dá vyjmout samostatně a příslušné mikrospínače jsou v něm. Jde rozebrat - to máme vyzkoušeno!
- ve VéBé je ve 4 dveřích monoblok tvořený vlastním zámkem a servem dohromady. Tzv. 2 in 1! ?lola To samé je vlastně i v Astrách!
V 5. dveřích je pak to samé, co je použito v Omeze!

Sepsal jsem to proto, aby tím odkazem nevznikl dojem, že Omega a VéBé mají stejné mechanismy na všech dveřích!
To jsme zjistili, až když jsme rozebrali na srazu Vodníkovo dveře, u řidiče, do posledního šroubku, a že to je jinak. (z přítomných to věděl jen BOS a ten to tutlal, protože pak dělal na nás chytrého ) Vodníkovi málem vyhrkly slzy, když mu Prťka naznačil, že dohromady to už asi nedá nikdo! ?lola
Myslel, že pojede domů jako Amíci v Jeepech, když dorazili do Plzně!

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0524 sec,0.0230 z toho dotazů.