• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika :: Re: ecu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
papez
Odeslal: Sunday 18 June 2006 - 22:20:25
ahoj lidičky. v p?tek se mi stala nemýlá věc-auto mi na křižovatce chcíplo a uz nenastartovalo. na druhý den jsem odpojil snad vsechny konektory kvůli případné oxidaci na čidlech ale nic se nezmenilo. změna nastalé vecer kdyz jsem prisel k autu a to bez problémů chytlo.
ovšem zhruba co 5 minut mělo tendenci chcípnout az nakonec zhaslo.asi po 5 nastartování jsem si všiml ze pri otočení kličku
Poslední odpovědi
papež
Odeslal: Sunday 18 June 2006 - 23:14:01

to uz me taky napadlo a prave proto bych potřeboval vedet kde je ukostrena ecu. nebo kde vlastne je ta ecu? vedle pyloveho filtru?
JOB
Odeslal: Sunday 18 June 2006 - 23:07:07

Když něco pohasíná je to na 95% špatně ukostřený ,ale kde to už ti neporadím
m
Odeslal: Sunday 18 June 2006 - 23:00:57

nizke napeti v siti
papež
Odeslal: Sunday 18 June 2006 - 22:54:28

a jeste jedna věc: kontrolka tc nezhasne po pár sec.
papež
Odeslal: Sunday 18 June 2006 - 22:36:02

nebylo to blikání ale jakoby to mělo špatný kontakt. takové pohasinavani. no ale ted uz to nesvítí vubec ani pri otočení kličku takže diagnostika blikáním je vyloučena
Martas
Odeslal: Sunday 18 June 2006 - 22:29:49

Kdyz to pri startovani blika muze to byt imobiliser, mas druhej klic ?
papež
Odeslal: Sunday 18 June 2006 - 22:27:58

zlehka poblikáva kontrolka motoru jakoby měla špatný kontakt- nebyl to imobilizér. a pak uz auto neudrželo volnoběh ani 5s. no a ted se kouk?m ze uz nesvítí vubec a neumím nastartovat ani na tech 5s. nevíte co to může byt?tipuji to na oxid na konektoru od ecu ale nev?m kde je nebo ecu uz odešla. je to vb 2.5 1996

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0460 sec,0.0206 z toho dotazů.