• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika :: Re: Corsa - dodělání centrálu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Skopek
Odeslal: Tuesday 13 June 2006 - 20:56:59
Ahoj Lidi,
Chytsám se do své corsy B z roku 97 nechat dodělat centrální zamykání. Máte někdo s tím zkušonosti a jde udělat i zamykání 3. dveří? Vyplatí se nechat tam dát s centrálem rovnou i alarm? Na kolik to asi vyjde peněz, jelikož nejsem moc zručný pokud jde o auta tak to asi nechám servisu.
Děkuju za odpověď
Poslední odpovědi
rb
Odeslal: Thursday 20 December 2007 - 12:26:02

páni viete mi poradiť ako pripojiť ten centrál na smerovky? teda vlastne kde? vopred velka vdaka....
hainz Klatil
Odeslal: Sunday 22 July 2007 - 23:12:31

Oplati sa to len si nedaj zapojit palivove cerpadlo na alarm aby ti to blokovalo.chvylu ti to pofrci a potom ti vyhory riadica jednotka lebo cerpadlo taha dost vela A. a riadica jednotka alarmu to po case nezvladne a prehreje sa (vyhori).alarm si daj zapojit bez cerpadla velmi dobra rada do buducna.mali sme uz stimto problem tak viem co to roby .tak sa maj a dobre namontovanie alarmu
necik
Odeslal: Monday 26 February 2007 - 09:24:07

Koupil sem univerzál cz 4702 za 500 a za 3 hodiny sem ho namontoval.Chce to jen trochu zrucnosti.Ty serva sedí na jedný díre co tam asi na to je a druhá se musí vyvrtat.Ty táhla to chce hezky ohnout podle návodu.Než ty dvere zas zadeláte,zkuste to zapojit,jestli to facha!
Wally
Odeslal: Friday 29 September 2006 - 15:06:14

Jsem chtěl dodatečně poděkovat anonymovi, protože skutečně jsou ty konektůrky podobné jako ty koncernové. Jsou sice o trochu menší, ale funguje to s nima ok. Ještě mi jich pár zbylo, kdyby měl někdo zájem
Anonymní
Odeslal: Wednesday 23 August 2006 - 19:50:58

ty konektory na corsu c jsem je koupil v servisu na škodovky ,jinak je ma Berner v katalogu.
Wally
Odeslal: Wednesday 23 August 2006 - 08:39:12

PeTan: Ok díky, moje další zastávka je vrakáč:)

JOB: Byl jsem u Zralýho a u Srby. U Srby se se mnou bavil i elektrikář, kterej říkal, že když to mění, tak automaticky mění celej svazek, a že ten konektor ani piny se objednat zvlášť nedaj. A ten svazek že mi prodaj za 1000 Kč jeden kus, tak jsem jim řek, že to radši navštívim vrakáč...


Jinak ještě je tu možnost, že ti piny jsou shodný s mini-ISO konektorem od rádia (zatim jsem nenašel, kde by je prodávali v kamennym obchodě) , a ty by se měly prodávat za 2 Kč/ks. Nebo celej mini-ISO konektor stojí okolo 100Kč
PeTan
Odeslal: Tuesday 22 August 2006 - 19:15:45

Ahoj tu elektriku (celý svazek) do dveří seženež na vrakáči za hubičku, když sem to předělával přítelkyni, tak byla taky elektrika až ke dveřím, ve dveřích nic. Na vrakáči vykuchaný za chvilku byl tam i svazek na el. ovládání a vyhřívání zrcátek i na el. stahování okýnek,repráček a kabel k motorku centrálu. Do zadních dveří to šlo předělat taky. (jinak kdyby si tam ty piny chtěl dokuchat, tak to bylo opravdu pro silné nervy se s tím ... tak sem to radši koupil na vrakáči celý) alarm se mi zdá zbytečný
Čao Peťan
JOB
Odeslal: Tuesday 22 August 2006 - 18:16:55

Wally napsal ...

V autorizovanym servise nic takovýho nemaj - teď jsem tam byl...

Tak jim vyřiď ať to tam zavřou. Jak by ti asi dodělávali oni centrál ? Spíš to pro ně není kšeft a tak na to kašlou.
Wally
Odeslal: Tuesday 22 August 2006 - 08:29:52

V autorizovanym servise nic takovýho nemaj - teď jsem tam byl...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0591 sec,0.0296 z toho dotazů.