• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Monterey :: MONTEREY :: Monterey ostatní :: Re: Náhradní díly a vrakoviště
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Japonský opel
Odeslal: Tuesday 23 May 2006 - 07:18:37
Potřebuji nějaké věci na předek - světlo, nárazník, chladiče..... atd. (pošprtl jsem fiátka) Poraďte vrakoviště či prodejce ND. Díky.
Poslední odpovědi
Japonský opel
Odeslal: Monday 05 June 2006 - 14:05:56

Díky za tipy.
Vrakáč v Mratíně - bennettcars - dobrý, ochotný, posílaj do pobočky v Brně.
Vrakáč ve Frýdku - dobrý, moc mi pomohli. Co jsme nenašli v sobotu, tak v neděli sami volali, že už to našli a že to dovezou do Brna, jak pojedou kolem.
Vrakáč v Praze na Kutnohorské - nezájem, a málem jsem tam jel nadarmo, jen mi řekli, že už to vyhodili do šrotu. Asi maj plno zákazníků a kšeft za pár tisíc jim nestojí ani za odpověď. Hlavně, že chtěli předem mailem objednávku.
Martas
Odeslal: Wednesday 24 May 2006 - 08:08:52

Pokud vim obrovskej vrakac na Opely je mezi Frydkem a OVOu ... Ale to by ti rek spis Prtka.
Japonský opel
Odeslal: Wednesday 24 May 2006 - 07:54:30

Díky Marťasi,
Lokalita je Brno, ale i celá ČR. Problém je, že na Monterey toho moc nemají, Bennettcars ( Mrákotín u Prahy) mi dali zatím nejucelenější nabídku. Navíc mají v Brně výdejní sklad a zadara to sem dovezou. Typ na nové ND od tebe asi taky využiji v případě potřeby, ale jen na levnější věci. Přední nový blatník za 14995,- Kč teda zrovna mít nemusím, stačí mi z vrakáče za 3500,- Kč. Opět díky za pomoc. Pokud bys měl ještě nějaký tip, dej vědět.
P.S. Olomouc už jsem taky volal, odkázali mě na Prahu, Ti se ještě neozvali.
Martas
Odeslal: Wednesday 24 May 2006 - 07:43:33

Japonský opel napsal ...

Díky za tipy. Vítězí vrakáč.


Tech se najde ... Navic jsi neuvedl lokalitu.
Japonský opel
Odeslal: Wednesday 24 May 2006 - 07:38:46

Díky za tipy. Vítězí vrakáč.
Bad.Man
Odeslal: Tuesday 23 May 2006 - 10:48:47

Odkaz tušim ..... vrakáč v Mratíně kousek od Prahy ....
Martas
Odeslal: Tuesday 23 May 2006 - 07:25:10

Japonský opel napsal ...

Potřebuji nějaké věci na předek - světlo, nárazník, chladiče..... atd. (pošprtl jsem fiátka) Poraďte vrakoviště či prodejce ND. Díky.


Nove dily v Praze Odkaz

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0470 sec,0.0200 z toho dotazů.