• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek :: Re: Stahování volantu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Robert
Odeslal: Tuesday 09 May 2006 - 13:10:09
Mám omegu A 2.0i.Při jízdě mě řízení táhne pořád v pravo,vyzkoušel jsem asi už vše.Měnil jsem pneu,odpojil jsem servo,brzdy nepřibrždují,geometrie ok.Tak už si nevím rady.Nic není ohlé ani čepy nejsou vybité.Díky za radu
Poslední odpovědi
Tomis
Odeslal: Thursday 15 June 2006 - 22:05:47

Mne zase kdyz jedu, tak mi to treba po zatacce tahne drobet na tu stranu co byla zatacka, kdyz cuknu v protismeru, tak se to nekdy srovna. Takze nevim zda je tam nejaka vule nekde. Geometrii jsem delal pres pocitac, takze ta je OK, na vsech 4 kolech. jeden cep co byl volny je novy, druhy urvali na geometrii, takze je taky novy. takze to muzou byt treba silenbloky? ci co by to mohlo byt?
Robert
Odeslal: Friday 12 May 2006 - 16:35:16

Tak asi už vím čím to je,mám vůli ve středové tyči řízení.Vyměníme uvidíme.
Robert
Odeslal: Wednesday 10 May 2006 - 13:14:39

No ještě v pátek jedu za jedním a ten to zkusí ještě proměřit.To chci vidět co on na to.
NIO
Odeslal: Tuesday 09 May 2006 - 19:59:52

ta geometrie nebude spravna.
Robert
Odeslal: Tuesday 09 May 2006 - 17:50:02

Vím na sto procent že nebylá bouraná,pružiny jsou ok.Začalo to z ničeho nic.Tak nevím. __;
Vodník
Odeslal: Tuesday 09 May 2006 - 15:55:04

Co pérování, nemáš ruplý péro? Já to, co ty, jednou u auta řešil přes půl roku, než jsme na to v servisu přišli. Pravda, nebyl to Opel, ale chovalo se to stejně, jak píšeš.
qpc
Odeslal: Tuesday 09 May 2006 - 15:14:54

jsi si jistej,že neni bouraná?
Martas
Odeslal: Tuesday 09 May 2006 - 13:24:39

Robert napsal ...

Mám omegu A 2.0i.Při jízdě mě řízení táhne pořád v pravo,vyzkoušel jsem asi už vše.Měnil jsem pneu,odpojil jsem servo,brzdy nepřibrždují,geometrie ok.Tak už si nevím rady.Nic není ohlé ani čepy nejsou vybité.Díky za radu


A to ti delalo vzdycky nebo zacalo najednou ?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0861 sec,0.0238 z toho dotazů.