• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi :: Re: neorigo radio-nejde displ a dat.
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
NIO
Odeslal: Thursday 06 April 2006 - 19:19:42
Jelikoz jakysi clovek (bad) jinemu dotazovanemu vlakno uzavrel aniz si to poradne precetl co vlastne chtel, tak odpovim touto cestou
Pokud chcete aby po zapnuti neorigo radia sel datum, musi se zajet do servisu aby techem odmazli komunikaci radio-displ, a pak se bude ukazovat datum, nebo se to da u starsich aut jako je Corsa B, Astra F..... propojit dratem a bude to ukazovat datum i pri zapnutem neorigo radiu.

A ted to muzete zase klidne uzavrit.
Poslední odpovědi
peca1
Odeslal: Tuesday 26 December 2006 - 09:20:56

koupil jsem sencora,zapojil jsem to stejne jak origos a jde mi datum,čas i teplota _;
JOB
Odeslal: Thursday 09 November 2006 - 15:24:35

mates napsal ...

Než to dám do inzerce, tak to zkusím tady:
zbyl mi z Kenwooda konektor, kterej umožňoval psaní údajů z rádia (RDS, čísla skladeb) na palubní pc. Rád bych ho vyměnil za konektor na Pioneera, tak kdyby někdo měl zájem...

No já měl kdysi pionýra a tam moc konektorů nebylo ?lola _;
mates
Odeslal: Thursday 09 November 2006 - 15:10:34

Než to dám do inzerce, tak to zkusím tady:
zbyl mi z Kenwooda konektor, kterej umožňoval psaní údajů z rádia (RDS, čísla skladeb) na palubní pc. Rád bych ho vyměnil za konektor na Pioneera, tak kdyby někdo měl zájem...
omegalukin
Odeslal: Wednesday 08 November 2006 - 20:03:07

Marek napsal ...

To by mě taky mooooooooooc zajímalo,manželka pořád prská že když zapne rádio tak na dispeji na tom horním nic nemá a chce to udělat,jak (corsa A ještě jak to udělat aby po každé nemusela ladit rádio,po vypnutí klíčku?Děkuji,děkuji,děkuji....


Pokud ti rádio nedrží paměť stanic a skladeb CD, musíš prohodit červený a žlutý kabel. Některá rádia mají v těchto kabelech pojistky (průhledné), takže stačí když to prohodíš právě u těch pojistek. Jinak např. pro autorádia Sony se dá na Oply dokoupit propojovací konektror. Zkus Odkaz
Martas
Odeslal: Wednesday 08 November 2006 - 11:30:21

Marek napsal ...

UFFFFFFFFF tak to je palba,no prohledat poradnu,ono tolik času neni,jsem v pracovním nasazení,tak pardon manželka mě ukamenuje,nejlépe někdo kdo to dělal plíííííííís,ale jdu na tu poradnu


Napravo je tlacitko Hledej, staci zadat klicove slovo a je to hned ....
Marek
Odeslal: Wednesday 08 November 2006 - 11:24:38

UFFFFFFFFF tak to je palba,no prohledat poradnu,ono tolik času neni,jsem v pracovním nasazení,tak pardon manželka mě ukamenuje,nejlépe někdo kdo to dělal plíííííííís,ale jdu na tu poradnu
mates
Odeslal: Wednesday 08 November 2006 - 10:55:31

A další varianta je dokoupit k rádiu štekr s káblem (dle typu) a bude to psat název stanic a rds a čísla skladeb u cd.
Ale koštuje asi 1500,- - 3000,-
Martas
Odeslal: Wednesday 08 November 2006 - 10:54:10

Marek napsal ...

To by mě taky mooooooooooc zajímalo,manželka pořád prská že když zapne rádio tak na dispeji na tom horním nic nemá a chce to udělat,jak (corsa A ještě jak to udělat aby po každé nemusela ladit rádio,po vypnutí klíčku?Děkuji,děkuji,děkuji....


Na to abys nemusel pokazdy ladit radio ti bude stacit prohledat poradnu, ktery dva draty je potreba prehodit i s obrazkama tam urcite najdes !!!
Marek
Odeslal: Wednesday 08 November 2006 - 10:48:08

To by mě taky mooooooooooc zajímalo,manželka pořád prská že když zapne rádio tak na dispeji na tom horním nic nemá a chce to udělat,jak (corsa A ještě jak to udělat aby po každé nemusela ladit rádio,po vypnutí klíčku?Děkuji,děkuji,děkuji....
Tomis
Odeslal: Wednesday 08 November 2006 - 09:33:02

Co se tam propojuje za piny, tusim, ze z radia jdou 4 kably do toho displaye. ktery se teda propoji?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0506 sec,0.0185 z toho dotazů.