• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi :: Re: Skratovana antena
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Tlumex
Odeslal: Thursday 30 March 2006 - 16:16:10
Zdar oplaci, taxem menil radio a pri te prilezitosti sem si zmeril kabel k antene a je ve skratu zajimalo by me esli nekdo nemate planek kudy vede ten kabel, co je treba vsechno rozdelat! A hlavne kolik je tam toho kabelu potreba! Diky moc
Poslední odpovědi
weni
Odeslal: Tuesday 06 March 2007 - 21:05:09

já mám omegu B,a anténu nalepenou na čelním skle,nahoře v pravým rohu,takovou mrchu malou,pod ní je zevnitř nalepená škatula která má posílat zesílený signál do rádia. No nevím ale radio hraje tak že za rohem domu se mi ztratí signál... ( To je nějaká nemoc opelù?? Můj předchozí vůz Vectra hrála dobře taky jen max cca 500m od vysílače
Yper
Odeslal: Tuesday 06 March 2007 - 08:45:41

V ničem, jen je to hezčí na efekt.
Nicméně z hlediska příjmu signálu je vždy nejlepší, když je anténa co nejméně stíněna ze všech možných směrů. Takže obecně lze říci, že anténa nalepená na zadním či předním skle může být stíněna střechou či bočními sloupky. Nejvíce se to pozná v okamžiku, kde je velmi slabý příjem.
Mou oblíbenou stanicí je Olympic, Beat a na Moravě HEY.
S anténou na skle je špatný příjem po D1 už po 15ti km. S bičem na střeše to prodloužilo o dalších 15 km.
Anonymní
Odeslal: Monday 05 March 2007 - 20:56:02

chlapi,videl jsem i omegu b kombika s antenou provrtanou v bocnim zadnim sklem-kolik jich takhle asi jezdi a v cem je to lepsi????
Tomis
Odeslal: Wednesday 08 November 2006 - 09:31:24

Legend napsal ...

Kabel od antény vede od autorádia pod palubní deskou doleva až k přednímu sloupku /dole u nohou řidiče/, tam je spojen konektorem s dalším koaxiálem a pokračuje prahovou lištou až k levému zadnímu světlu, zde je dálší spojovací konektor koaxiálu a odtud dále vede nahoru do levé gumové průchodky do pátých dveří (tohle platí pro modely 94-97) a v pátých dveřích končí v oddělovacím filtru. Nejčastěji se stane, že kabel v praskne v gumové průchodce vedoucí do pátých dveří, to se stalo i mě


Jaxi poznal, ze to tam je praskle, mne to hraje(prijem) taky nejak podivne, 120tka mi driv dravala daleko lepe.
Oťas
Odeslal: Wednesday 19 April 2006 - 13:08:08

Tlumex napsal ...

tak uz mam bic ve strese a dokonce pred barakem chytam i BBC _; , ale zacal mi chrastit reproduktor na strane ridice . Prijel sem do firmy kde mi to delali
=> koren orostoval radio a pak vyndal z bocni kapsy tlakomer na gumy ketry tam chrastil sem byl zase jednou za blpca
ALE dneska poprve _;

Teda takhle jsem se dlouho nepobavil..... _;
Tlumex
Odeslal: Wednesday 19 April 2006 - 12:55:09

kdyz oddelas tapecirung patych dveri tak je tam koax ukonceny v zelene krabicce / to je ten zesilovac/. pak dal sem to nekuchal
Tomis
Odeslal: Wednesday 19 April 2006 - 12:45:19

Kde je presne ta antena v patych dverich pripojena, predpokladam, ze je to takova ta antnena na skle.
Tlumex
Odeslal: Thursday 06 April 2006 - 18:16:09

tak uz mam bic ve strese a dokonce pred barakem chytam i BBC _; , ale zacal mi chrastit reproduktor na strane ridice . Prijel sem do firmy kde mi to delali
=> koren orostoval radio a pak vyndal z bocni kapsy tlakomer na gumy ketry tam chrastil sem byl zase jednou za blpca
ALE dneska poprve _;
Tlumex
Odeslal: Monday 03 April 2006 - 07:56:01

taxem delal prukum a zjistil sem ze ten kabel a koncovky sou atypicky takze asi bude bic do strechy chjoooooo

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0546 sec,0.0156 z toho dotazů.