• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: demontaz kastliku na Omege
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Maros
Odeslal: Monday 27 March 2006 - 18:55:13
Viete niekto presny postup demontovania kastliku na Omege B? Pomozte.
Poslední odpovědi
Xcelsion
Odeslal: Thursday 07 December 2006 - 08:20:13

To Nomike. Vyndaval jsem skrinku abych se dostal k ovladani recyklacni klapky vzduchu, coz se podarilo.
Na skrince je otocne kolinko pro pripojeni hadice od klimy, ale hadice tam neni. Neni problem tam nejakou dat, ale nevim, kam presne je pripojena na druhe strane. Muzes prosim poradit?
Mam mechanickou klimu, Dik.
m.a.x.i.m.u.s
Odeslal: Thursday 30 March 2006 - 20:29:52

Mám OC r.v.00 samo s klimou, ale to chlazení v přihrádce nemám
Při minulé OB r.v.96 CD tam byla...
Nomike
Odeslal: Wednesday 29 March 2006 - 22:45:20

Myslím, že jsi na nic nezapomněl. Snad jen na tu hadici, co má z kastlíku udělat lednici. Vede z klimatizace do zadní části kastlíku. V kastlíku se otevírá nebo přivírá šoupátkem. Ta hadice má tvar husího krku. Auta bez klimy ji mít nemusí, ale vyráběla se Omega někdy bez klimy?
Legend
Odeslal: Monday 27 March 2006 - 20:13:38

Docela se to špatně popisuje když to teď nevidím, ale už jsem to měl kdysi venku. Bude potřeba křížový šroubovák a torxní klíč myslim T30 /hvězdička/. Po otevření přihrádky se musí v horní části nahmatat 3 torní šrouby, které drží krytku spolujezdcova Airbagu, jsou zapuštěny docela hluboko. Dále schránka drží cca na 4 křížových šroubcích po stranách, dva skoro nahoře, 2 o něco níž. A nakonec je potřeba sundat papundeklový kryt pod palubní deskou, který je úplně u nohou spolujezdce, ten je cca na 4 otočných plastových čepech, které stačí otočit o 90° a vytáhnout /jeden tento čep drží právě tu přihrádku. Pak se odpojí 2 konektory - světýlko a spínač a mělo by to jít vyndat ven.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1000 sec,0.0706 z toho dotazů.