• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika :: Re: automaticke zatvarnie dveri
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
primus1701
Odeslal: Monday 20 March 2006 - 12:23:00
Nevie niekto ci je to mozne u zafiry A ?
Viem ze nova zafira to umoznuje .
ak ano ako na to......
Poslední odpovědi
thimlicek
Odeslal: Tuesday 21 March 2006 - 07:41:31

pri nehodě se to automaticky odblokuje. M?m to ověřené na VB
Yper
Odeslal: Tuesday 21 March 2006 - 07:23:33

2 JOB: ..hele, tak okolo tohoto tématu jsem měl a mám ještě i dnes spoustu ostrých diskusí. Fabia a Ochcáfka mají vnitřní zámek - jedeš a zmačkneš tlačítko a nikdo ti dveře neotevře - vždy uplatňuji na služ.cestách při zácpách v Praze či Brně - nechci přijít o věci, když budu stát na červenou na nějaké křižovatce!
Každopádně pokud jsem uvnitř auta při nehodě tak K.O., že jsem v limbu, tak auto je zdemolované natolik, že jedno rozbité okno (když se ke mně bude někdo dobývat) je zanedbatelná škoda.
Anonymní
Odeslal: Monday 20 March 2006 - 20:09:25

to viem poistku mam zapnutu. ale aj tak dik za odpovede
JOB
Odeslal: Monday 20 March 2006 - 19:03:20

primus1701 napsal ...

nie myslel som zamykanie ked nastupis zapnes motor tak sa zavru dvere a ked motor vypnem tak sa zase otvoria.proste abych za kazdym nemusel zamikat stisknutim cudlika a otvarat jeho povytiahnutim na dverach.(koli decku)

Takový malí upozornění: Kvůli dětem je tam dětská pojistka aby nemohli otevřít zevnitř.To že dveře zacvakneš zevnitř by se ti jednou nemuselo vyplatit,protože při nehodě ti nikdo nepomůže protože se k tobě nedostane.
JOB
Odeslal: Monday 20 March 2006 - 16:08:05

Přenechám za odvoz starší ,ale plně funkční Brano (zavírá samo)
Martas
Odeslal: Monday 20 March 2006 - 14:57:56

RRAAFF napsal ...

Martas:To se stalo kamosovi na Fábce:-)
Primus:aha,tohle.Tak to nevím,možná by to šlo dodělat,zkus to zadat třeba do nějakého vyhledávače.


No me se to stalo skoro, odemknu, zastrcim klice do zapalovani, zavru dvere, otevru zadni, hodim tam batoh a bundu, chytnu dvere ze je zabouchnu a cvak .... Stat se to o vterinu pozdeji tak jsem stal v -10 venku bez niceho nahradni klice v Brne ....

Podle me je to vic na skodu nez na uzitek.
RRAAFF
Odeslal: Monday 20 March 2006 - 14:46:39

Martas:To se stalo kamosovi na Fábce:-)
Primus:aha,tohle.Tak to nevím,možná by to šlo dodělat,zkus to zadat třeba do nějakého vyhledávače.
primus1701
Odeslal: Monday 20 March 2006 - 14:30:29

inac dik za rychlou odpoved
primus1701
Odeslal: Monday 20 March 2006 - 14:29:12

nie myslel som zamykanie ked nastupis zapnes motor tak sa zavru dvere a ked motor vypnem tak sa zase otvoria.proste abych za kazdym nemusel zamikat stisknutim cudlika a otvarat jeho povytiahnutim na dverach.(koli decku)

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0583 sec,0.0171 z toho dotazů.