• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira Hi-Fi :: Re: Záhada CDR500
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Marian
Odeslal: Saturday 04 March 2006 - 22:32:43
Zdravim, tak po case zase nieco odislo. Tentoraz zahadne radio CDR500. Radio ukazuje vsetko na displeji, daju sa prepinat stanice, zapinat/vypinat funkcie, ale NEHRA. Ziaden zvuk v reproduktoroch. Sprvu sa mi z nicoho nic zaplo aspon TP (dopravne spravy), lenze po skonceni vysielania zase stichlo. Teraz uz ani TP nejde, len velmi zriedka (1x za den) mi na sekundu-dve zareve zvuk z radia a zase to potom stichne. Videl to elektrikar, tvrdi, ze zapojenie, konektory a vsetky tieto mechanicke veci su OK a ze chyba je v radiu. Netusite, co to moze byt? Dik.
Poslední odpovědi
Meneator
Odeslal: Thursday 07 May 2009 - 13:23:17

No, ovladani pod volantem jde pripojit treba k VDO 5626X co mam v aute. Neni na to potreba ani redukce, kdyz si najdes ty spravny kabliky sam. U tohodle radia bacha, ma i funkci EDI (zobrazovani na display vozu) ale ta nekomunikuje narozdil od treba VDO CD2604 MP3X s oplim displayem, takze je pak potreba kupovat nejspis hodne drahou redukci, kterou jsem navic jeste nikde nenasel, ze by byla k dostani.
qpc
Odeslal: Thursday 07 May 2009 - 12:24:44

když to budeš číst celé,dojdeš k závěru,že skoro každej výrobce má nějakej model,kterej s redukcí takto funguje..
Zafar:
Odeslal: Thursday 07 May 2009 - 12:04:52

Zdravím všechy,mám jen dotaz ohledně autorádia?Jakej typ Radia na CD je ještě kompatibilni s ovladaním pod volantem kromě originálu CDR500 atd.
Děkuji
pepik
Odeslal: Saturday 18 March 2006 - 07:07:03

us sem to tu psal. Mam SONY + redukci na volant a displej.
Vse funguje, panel roluje znaky, ukazuje hlasitost cos u ORG nebylo
...................
Jinak VDO CD2604 MP3X za tu cenu vypada dobre
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno So bře 18 2006, 08:11 ]</span>
doktor
Odeslal: Friday 17 March 2006 - 23:31:18

tak dík za vystlení. ještě počkám, mám nabídku od kamoše, že mě nechá cdr500 dva roky starou za 2000,- , nebo se to pokusí sehnad nové od chlapa, kterej dělá ve fabrice, kde se to dělalo. tak uvidím
Martas
Odeslal: Friday 17 March 2006 - 23:24:48

doktor napsal ...
http://www.vdodayton.com/default2_and_fz_menu=cd_2604_mp3x.aspx

takže tohle rádio jde ovládat na volatu a ukazuje na displeji bez redukce, nebo turedukci k tomu potřebuju?


In natura jsem to radio nevidel ale podle popisu cela ta Exlusive Line ma
Car Specific EDI Adapter
Car Specific Steering Wheel Remote Control Adapter

Coz jedno je Display a druhy volant.

Me osobne by stacilo to ovladani na volantu, prilis neverim tomu ze udaje zobrazene na 10ti mistnem diplay co ma Opel budou rolovat, takze v pripade MP3 si toho clovek moc neprecte.

<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Pá bře 17 2006, 11:26 ]</span>
doktor
Odeslal: Friday 17 March 2006 - 23:17:37

Odkaz

[/quote]
takže tohle rádio jde ovládat na volatu a ukazuje na displeji bez redukce, nebo turedukci k tomu potřebuju?
Martas
Odeslal: Friday 17 March 2006 - 22:53:24

Marian napsal ...
No vsak prave, tiez ma jeden taky uz treti tyzden natahuje a dnes mi poslal mail, v ktorom pise, ze z toho asi uz nic nebude. tak sa obzeram po niecom inom. Ale vyvalit 2500 Kc za ojazdene radio, ktore mi moze odist rovnako ako to stare mi pripada vyhadzovanie penazi do luftu. Pripajam sa aj ja - viete o nejakom radiu, co normalne komunikuje s volantom a displejom? Nechcem do toho strkat nejaku striebornu rarohu, co blika jak UFO.


Par odkazu na redukce a jeden model od VDO

Odkaz
Odkaz
Odkaz

Marian
Odeslal: Friday 17 March 2006 - 22:50:14

No vsak prave, tiez ma jeden taky uz treti tyzden natahuje a dnes mi poslal mail, v ktorom pise, ze z toho asi uz nic nebude. tak sa obzeram po niecom inom. Ale vyvalit 2500 Kc za ojazdene radio, ktore mi moze odist rovnako ako to stare mi pripada vyhadzovanie penazi do luftu. Pripajam sa aj ja - viete o nejakom radiu, co normalne komunikuje s volantom a displejom? Nechcem do toho strkat nejaku striebornu rarohu, co blika jak UFO.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0984 sec,0.0576 z toho dotazů.