• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika :: Re: Zadní čiré lampy
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Vašman
Odeslal: Tuesday 31 January 2006 - 19:56:00
Ahoj Lidi,
nemá někdo z Vás zkušenost se zadními čirými lampami na Vectru-B od FK-Automotiv? Konkrétně s typem FKRLX 06065 ? Potřeboval bych vidět jak vypadají na autě dříve než je objednám přes net. Odkaz
Předem díky za Vaši pomoc
Vašman
Poslední odpovědi
Mirek
Odeslal: Monday 06 March 2006 - 07:07:21

Koka no to je jasná páka přeci..
Koka
Odeslal: Saturday 04 March 2006 - 21:11:08

Skromný dotaz - je rozdíl mezi zadními světly před/po faceliftu? Míslím konstrukční. Ptám se proto, že co se prodávaj tuningový lampy, taxou rozdělený na 96-99 a 99-xx.
Vašman
Odeslal: Monday 13 February 2006 - 04:30:48

Zdravím,
tak jsem koupil nakonec za dobrou cenu jiné. U Kelly mají akci a té se nedalo odolat. Tady je náhled: Odkaz
Cena v akci za 2200,-Kč. Také jsou v černém provedení.....
A vovovo tom to je!!
qpc
Odeslal: Sunday 12 February 2006 - 19:37:07

[
Mam cire lampy viz Galerie. Maji Svetla s led diod a dole je 2vlakno - svetlo+mlhovka. Jelikoz se to dava na org svorky, mely by met vsechny lampy 2 zarovky na svetla. Moje ma Na Vectru B[/quote]


..vždyt to píšu.velkej omyl hochu,tady svítí spodní i horní pole,obě jsou dvouvláknové,k hornim se rozvěcují brzdy a u spodních jsou na OBOU mlhovky,což originál nemá.Kromě toho jak červené,tak binkry i zpátečky maj jasnější světlo.
pepik
Odeslal: Sunday 12 February 2006 - 19:26:29

Ty zadní lampy se líbí i mě,ale štve mě,že mají jen jednu žárovku na nornální koncové světlo a origoš Opel má dvě.To si myslím je výhoda,protože když jedna žárovka praskne tak jsi pořád osvětlen tou druhou a jsou víc vidět. (prostě větší činná plocha)
velkej omyl hochu,tady svítí spodní i horní pole,obě jsou dvouvláknové,k hornim se rozvěcují brzdy a u spodních jsou na OBOU mlhovky,což originál nemá.Kromě toho jak červené,tak binkry i zpátečky maj jasnější světlo.Dozadu jsem v noci viděl i přs folii..


Mam cire lampy viz Galerie. Maji Svetla s led diod a dole je 2vlakno - svetlo+mlhovka. Jelikoz se to dava na org svorky, mely by met vsechny lampy 2 zarovky na svetla. Moje ma Na Vectru B
qpc
Odeslal: Sunday 12 February 2006 - 16:25:59



Ty zadní lampy se líbí i mě,ale štve mě,že mají jen jednu žárovku na nornální koncové světlo a origoš Opel má dvě.To si myslím je výhoda,protože když jedna žárovka praskne tak jsi pořád osvětlen tou druhou a jsou víc vidět. (prostě větší činná plocha)[/quote]
velkej omyl hochu,tady svítí spodní i horní pole,obě jsou dvouvláknové,k hornim se rozvěcují brzdy a u spodních jsou na OBOU mlhovky,což originál nemá.Kromě toho jak červené,tak binkry i zpátečky maj jasnější světlo.Dozadu jsem v noci viděl i přs folii..
martulik
Odeslal: Sunday 12 February 2006 - 10:09:45

qpc napsal
..jelikož jsem v rámci stylingu ty přední udělal do černé verze,sehnal jsem dozadu čiré s černejma vnitřkama ,aby to nebyl kocourkov,myslim,že vypadali velmi slušně



Ty zadní lampy se líbí i mě,ale štve mě,že mají jen jednu žárovku na nornální koncové světlo a origoš Opel má dvě.To si myslím je výhoda,protože když jedna žárovka praskne tak jsi pořád osvětlen tou druhou a jsou víc vidět. (prostě větší činná plocha)
tomik-tomik
Odeslal: Friday 10 February 2006 - 16:30:44

zajímavý...myslím ale že tahle nová bude ještě lepčí... na starý je dobrej ten z. nárazník
tomik-tomik
Odeslal: Friday 10 February 2006 - 16:19:40

tydlety od carbonie a pak jsem vyděl ještě s kombincí s diodama a ve předu něco podobnýho jak je ten odkaz ale byly tam čtyři parkovací diody

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0409 sec,0.0157 z toho dotazů.