• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: nastavitelný volant
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
majsner
Odeslal: Saturday 21 January 2006 - 12:15:43
Čau lidi pls radu mám omegu b 2.5 Td r. v. 98 výbava CD
1.Měl tento model možnost nastavení volantu.
2.pokud ano. já ho nemám dá se přehodit sloupek volantu za nastavitelný?
3.nemám tempomat da se dodělat , jak je to složitý.
Poslední odpovědi
skaldal
Odeslal: Tuesday 05 September 2006 - 12:04:35

Nomike napsal ...

Že nemáš stavitelný volant pøi tvé výbavì bych pochopil, co mì ale vážnì jeduje, že jej nemám ani já v MV6. Kdosi mi to zdùvoïòoval konstrukcí kvùli bezpeènosti. Prý MV6 jezdívají rychleji... Podle mnì blbá výmluva

Taky nemám stav. volant a pìknì mì to ŠTVE!
Vodník
Odeslal: Thursday 26 January 2006 - 00:43:01

Když si občas projdu inzeráty, mám pocit, že v omegách co se výbavy týče každý pes jiná ves. Já mám stejný typ a ročník, jako majsner, jestli si říká CD nebo jinak, to teda nevím, ale nastavitelný volant není a v zadních dveřích švihadla, ale zato mám tempomat. Holt nemůžeme mít každý všecko, žejo... _rendek
RRAAFF
Odeslal: Monday 23 January 2006 - 19:04:50

A nebyla to do té doby nějaká příplatková výbava?Nemáte někdo ceníky OB nebo VeBe z té doby?
Kertag
Odeslal: Monday 23 January 2006 - 18:27:09

Valím na to oči - mám OB 20xev,r.v.1998 v základní výbavě a stavitelný volant má.
RRAAFF
Odeslal: Monday 23 January 2006 - 18:04:33

Ono s tím nastavováním je to divný.Četl jsem na autu5p,že např Vectry B ho měly stavitelný až od roku 1998(vyobrazená CDX V6 1997 ho stavitelný neměla).A já,Vectra B "CD" 6/1997 ho stavitelný mám,takže asi tak
Cowley
Odeslal: Monday 23 January 2006 - 17:32:22

majsner napsal ...
Čau lidi pls radu mám omegu b 2.5 Td r. v. 98 výbava CD
1.Měl tento model možnost nastavení volantu.
2.pokud ano. já ho nemám dá se přehodit sloupek volantu za nastavitelný?
3.nemám tempomat da se dodělat , jak je to složitý.

Ten tempomat by me taky zajimal - packu budu muset menit stejne. Ale ani v autorizaku mi nebyli schopny rict jestli je tam elektrickej plyn nebo ne => jestli teda staci packa nebo to bude slozitejsi. Jinak mam TD '96.
mates
Odeslal: Monday 23 January 2006 - 15:25:23

Ohledně výbavy se už ničemu nedivím: moje VecA 2,5 V6 měla 2 pytle, 4x el. okna, vyhřívaný sedadla, ale neměla štel. volant ani světla. Kámošova VecA 2,0 GT bylo holý a na dveřích mělo švihadla, ale volant a světla byly štelovací. Teď mám OmeBe 2,5 V6, kůže, digi klima, světla štelovací, ale volant NE a vzadu jsou švihadla!!!
Dmcd
Odeslal: Monday 23 January 2006 - 13:00:07

K tempomatu tady jsou vlakna:
Odkaz
Odkaz
tam se dozvis co je treba mit aby jsi mohl tempomatit. Je to sice na vectru ale na omebu to bude stejny (nebo alespon hoodne podobny)
Nomike
Odeslal: Monday 23 January 2006 - 12:52:17

Že nemáš stavitelný volant při tvé výbavě bych pochopil, co mě ale vážně jeduje, že jej nemám ani já v MV6. Kdosi mi to zdůvoďňoval konstrukcí kvůli bezpečnosti. Prý MV6 jezdívají rychleji... Podle mně blbá výmluva

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0607 sec,0.0208 z toho dotazů.